Ben Bu Cihana Sığmazam Kurban Baba kimdir? Ali Seçkiner Alıcı kaç yaşında, nereli? Ali Seçkiner Alıcı oynadığı diziler

Eylül 20, 2022 - 23:22
Ben Bu Cihana Sığmazam Kurban Baba kimdir? Ali Seçkiner Alıcı kaç yaşında, nereli? Ali Seçkiner Alıcı oynadığı diziler
Ben Bu Cihana Sığmazam Kurban Baba kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam Kurban Baba kimdir? Amazon Prime Ben Bu Cihana Sığmazamnin başrolünde oynayan Kurban Baba kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam Kurban Baba gerçek adı ne? Ben Bu Cihana Sığmazam Kurban Baba karakterini oynayan Ali Seçkiner Alıcı kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? Ali Seçkiner Alıcı kimdir? Ali Seçkiner Alıcı'ın oynadığı diziler, Ali Seçkiner Alıcı dizileri, Ali Seçkiner Alıcı instagram hesabı, Ali Seçkiner Alıcı hakkında bilgiler ve Ali Seçkiner Alıcı sosyal medya hesapları:

Ben Bu Cihana Sığmazam Kurban Baba kimdir?

[caption id="attachment_918" align="alignnone" width="652"]Ben Bu Cihana Sığmazam Kurban Baba kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam Kurban Baba kimdir?[/caption] Atv'nin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin karakterlerinden birisi olan Kurban Baba rolünde Ali Seçkiner Alıcı'yı izleyeceğiz. Ali Seçkiner Alıcı, Ben Bu Cihana Sığmazam Kurban Baba rolünü oynuyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Kurban Baba kimdir?

Kurban Baba, Cezayir'in en güvenilir arkadaşlarından biridir. Derin ve özlü bir adam. Dört erkek ve bir kız olmak üzere beş çocuğuyla bir çiftlikte yaşıyorlar. Sadakat, cesaret ve onur onun ve ailesinin sloganıdır. Cezayir'e döndükten sonra tüm çocukları Cezayir'in koruması olacak.

Ali Seçkiner Alıcı kaç yaşında?

Kurban Baba rolünde izlediğimiz usta oyuncu Ali Seçkiner Alıcı 57 yaşında. 57 yıl önce Ali Seçkiner Alıcı 1965 yılında Kars'ta doğdu. 1985 yılında Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü mezunudur.

Ali Seçkiner Alıcı nereli

Usta oyuncu Ali Seçkiner Alıcı Kars'ta doğdu. Kurban Baba rolünde izlediğimiz Ali Seçkiner Alıcı 3 Temmuz 1965, Kars doğumludur.

Ali Seçkiner Alıcı hangi dizilerde oynadı?

  • 2022 Oğlum / Hüseyin
  • 2021 Yargı / Zafer Erguvan (Ceylin'in babası)
  • 2021 50m2 / Azrail
  • 2020 Arıza / Hasan Kırbaş
  • 2018 Şahsiyet / Naim Türedi
  • 2017 Yüz Yüze
  • 2009 Komşu Köyün Delisi / Aşık Kalender
  • 2000 Saksıdaki Ağaç / Aşık Deruni
  • 1993 Ferhunde Hanımlar / Eşber
Usta oyuncuyu yakın zamanda vizyona girecek olan Kurak Günler filminde izleyeceğiz. Bergen filminde Cevdet, Beni Çok Sev'de Apo, Bizim İçin Şampiyon'da Hasan Karataş rollerini oynamıştır.

Ali Seçkiner Alıcı sosyal medya hesapları

İnstagram @aliseckineralici