Yalı Çapkını Dizisinin Abidin’i Ersin Arıcı’dan Açıklama Geldi! Kubilay Aka Mert Ramazan Demir Kavgasını Ayırmıştı!

Yalıçapkını dizisinin yıldızı Mert Ramazan Demir, geçtiğimiz günlerde partneri Afra Saraçoğlu ile bir partide yakınlaştı.

Aralık 21, 2022 - 22:55
Yalı Çapkını Dizisinin Abidin’i Ersin Arıcı’dan Açıklama Geldi! Kubilay Aka Mert Ramazan Demir Kavgasını Ayırmıştı!

Kubilay Aka ikilinin bu durumu karşısında irkildi ve bu durum gergin ortamı daha da artırdı. Saraçoğlu'nun sevgilisi Mert Yazıcıoğlu'nun yakın olduğu Kubilay Aka, arkadaşı adına Mert Ramazan Demir ile kavga etti. Olayın ardından ilk devreye giren ve yardım edenlerden biri olan Ersin Arıcı ilk kez konuştu. 

Bir gece kulübünde eğlenirken, televizyon dizisi Yalı Çapkını’nın oyuncu kadrosu heyecanlı bir gece yaşadı. Kubilay Aka, Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu'nun yakınlığından rahatsız oldu. Afra Saraçoğlu'nun sevgilisi Mert Yazıcıoğlu'nun yakın arkadaşı Aka, Mert Ramazan Demir'e "herkes dikkat etsin" uyarısında bulundu. Yalıçapkını dizisinde Mert Ramazan Demir'in sağ kolu Abidin'i canlandıran Ersin Arıcı ortalık gerginleşince devreye girdi. Heyecanlı gecenin ardından Ersin Arıcı, Karaköy'de açıklama yaptı. Arıcı, münakaşa hakkında soru sorulduğunda, "Bu tür konuların tartışılmasına gerek yok" dedi.

O Gece Neler Olmuştu? 

Yalıçapkını dizisinde yıldızı parlayan Mert Ramazan Demir'in Kubilay Aka ile Afra Saraçoğlu'nun tartışma sebebi olduğu ortaya çıktı. Sona eren OGM Pictures partisinin ardından çok sayıda oyuncu başka bir mekanda eğlenmeye devam etti. Ardından olan oldu. Mert Ramazan Demir'in partneri Afra Saraçoğlu ile samimiyeti Kubilay Aka'yı bunalttı. 

Alınan bilgilere göre, Afra Saraçoğlu'nun sevgilisi Mert Yazıcıoğlu'nun arkadaşı Kubilay Aka, Mert Ramazan Demir'e "Herkes yaptığına dikkat edecek" diye bağırdı. Birden havada bir gerginlik oluştu. Mert Ramazan Demir'in sağ kolu Ersin Arıcı da arbedede yer aldı. Arıcı, Aka'ya cevap vermişti. Müdahale edenler, çatışmanın daha da kötüye gitmesini engelledi. Kubilay Aka daha sonra kendisini arabasına bindiren çevredekiler tarafından evine götürüldü. Ayrıca Kubilay Aka ve Mert Yazıcıoğlu, Aşk 101 dizisinin bir bölümünde başrolü paylaşmıştı. Öte yandan başrollerini Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'nun paylaştığı Yalıçapkını dizisi cuma gecelerine damgasını vurmaya devam ediyor. Sevilen dizi 12. bölümüyle nihayet televizyon ekranlarında yerini aldı.