Hülya Avşar En Cesur Haliyle Yayınladı! Duş Sonrası Paylaşım Geldi!

Güzellik yarışmasını kazandıktan sonra kariyerine oyuncu, şarkıcı ve sunucu olarak devam eden Hülya Avşar, hem profesyonel hem de özel hayatında uzun yıllar kendini kanıtladı.

Aralık 19, 2022 - 11:49
Hülya Avşar En Cesur Haliyle Yayınladı! Duş Sonrası Paylaşım Geldi!

Avşar kızının yolda tanıştığı ve kendisine eşlik etme teklifinde bulunan Murat Altan'la çektiği video uzun süre gündemde yer alırken, geçtiğimiz günlerde 'Anlatıyorum' şarkısını müzikseverler için seslendirdi. Klibindeki çıplak sahnelerle ilgili yaptığı yorumlarla da gündem yaratan Hülya Avşar bu kez sosyal medyadan yaptığı paylaşımla ün kazandı. Avşar, duştan çıktıktan sonra yaptığı duruşu yüklediğinde en cesur halini kamera karşısına çıkardı. 

Hülya Avşar Açıklamalarda Bulundu

Şarkıcı, sunucu ve oyuncu Hülya Avşar geçtiğimiz hafta yeni bir şarkı yayınladı. Avşar, videoda dışarıdayken karşılaştığı ve iş teklifiyle yaklaştığı yazılımcı Murat Altan ile birlikte gösterildi. Avşar, klibinde keşfettiği gence yolda talimat verdi. Avşar, “Birkaç oyuncu arıyorduk ve ben her zaman yakışıklı olanları tercih etmişimdir. Aslında, o kadar çekici olduklarını düşünmüyorum. Çekici erkeklerin büyük bir hayranı değilim. Hareket ederken fiziksel olarak çekici olmaktan çok, çekici ve modaya uygun olduğunu gördüm. Ertesi gün seyahat ederken baktım, baktım, tekrar baktım ama bu sefer sohbet etmek istedim.”

“Her neyse, mutlu olduğum için geri döndüm. İnanmadığı için şaka yaptığımı sandı. Ne olacak benim için bir hatıra olacak diye devam etti. Olaylar böyle başladı. Yazılımcı evli ve çok güzel iki çocuğu var. Harika bireyler Sanırım karısı için de sorun yoktu” dedi. Geçenlerde Yeniköy'de görüntülenen Avşar, yeni şarkısı "Anlatıyorum"dan duyduğu mutluluğu dile getirerek, "Keyifli. Şarkı çok güzel oldu bence" diyerek açıklamalarda bulundu. 

“Kaya Gerçekten Çekici ve Karizmatik Bir Adam” 

Yolda keşfettiği ve klibinde oynadığı Murat Altan’ın Kaya Çilingiroğlu'na benzerliği hatırlatılınca şunları söyledi: "Hiç alakası yok. Kaya gerçekten çekici ve karizmatik bir adam. Gördüğüm en modaya uygun ve en eğitimli insanlardan biri. Her zaman sapyoseksüel bir çekicilik yayıyor. Romantik bir mizacı vardı. Bu benim tipim olabilir” dedi. Avşar sözlerine şöyle devam etti: "Ben beste yaparken yalnızlığı en iyi temsil edebilecek şey oydu. Klipte onun çıplak resminden bahsediyordu. Sık sık ne kadar yalnız olduğumu düşündüm ve harekete geçmem gerektiğine karar verdim.”