Mutfak Videolarıyla Ünlenmişti! Estetikle Adeta Bambaşka Biri Olan Taha Duymaz’ın Yeni Mesleği Şaşırttı!

Köydeki evinin mutfağından yayınladığı yemek videoları sayesinde sosyal medyada kısa sürede üne kavuşan Taha Duymaz herkes tarafından tanınıyor. 18 yaşındaki fenomen Taha Duymaz, görünüşündeki dönüşümle sosyal medyayı salladı.

Aralık 19, 2022 - 18:09
Mutfak Videolarıyla Ünlenmişti! Estetikle Adeta Bambaşka Biri Olan Taha Duymaz’ın Yeni Mesleği Şaşırttı!

Taha Duymaz'ın son dönemde geçirdiği burun ameliyatı bilinse de dudağına, çenesine ve yanaklarına estetik yaptırdığı da belli. Fiziksel açıdan neredeyse bambaşka biri olan fenomen Taha Duymaz’ı görenler 'yok artık' dedi. Taha Duymaz'ın kulakları da ameliyat edildi. Ek olarak sosyal medya sayfasından yeni mesleğini duyuran bir mesaj gönderdi. 

Taha Duymaz’ın Değişimi Ortalığı Karıştırdı 

Taha Duymaz, Hatay'ın Yayladağı semtinde ailesiyle birlikte yaşarken köy evinin beş metrekarelik mutfağında kaydettiği yemek videolarıyla ün ve ilgi topladı. Kısa sürede üne kavuşan Taha Duymaz'ın son hali ise resmen olay oldu.

18 yaşındaki fenomen Taha Duymaz, görünüşündeki dönüşümle sosyal medyayı salladı. Taha Duymaz'ın son dönemde geçirdiği burun ameliyatı bilinse de dudağına, çenesine ve yanaklarına da estetik yaptırdığı açıklandı. Neredeyse bambaşka biri olan fenomeni kimse tanıyamadı. Son olarak Taha Duymaz kulakları için ameliyat masasına yatırılmıştı. Taha Duymaz, memleketinin mutfağında çektiği yemek videoları sayesinde sosyal medyada kısa sürede fenomen olunca herkes tarafından tanınmaya başlanmıştı.

18 yaşındaki fenomen, yüzündeki değişiklikle dikkatleri üzerine çekti. Duymaz'ın geçtiğimiz günlerde burnundan, dudağından, çenesinden, kulaklarından ve yanaklarından estetik operasyonlar geçirdiği söyleniyor. Taha Duymaz'ı sosyal medyada 1.2 milyon kişi takip ediyor. Geçenlerde ise bir takipçi kulağınıza estetik yaptırdınız mı diye sordu. Duymaz, takipçisinin bu sorusuna "Hayır, kulak bandı kullanıyorum" yanıtını vermişti. Fakat Duymaz geçtiğimiz günlerde kulak estetiği geçirdi. Duymaz, geçirdiği operasyonla ilgili Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Merhaba, bugün nasılsınız arkadaşlar? Kulak estetiği geçirdim. Yaptırdığım için çok mutluyum” dedi.

Yeni Mesleği Fazlasıyla Şaşırttı 

Taha Duymaz, duyuruyu sosyal medya hesaplarından yaptı. Yemek pişirme videolarıyla ünlenen Duymaz, yeni bir kariyere başladı. Taha Duymaz'ın "Merhaba uzun zamandır üzerinde çalıştığımız klibim nihayet hazır" açıklamasıyla birlikte şarkısını da yayınlayacağını belirtti. Alınan bilgilere göre Taha Duymaz-Koz şarkısı çok geçmeden yayınlanacak.