Teoman’dan Harçlık Alırım İfadesi

Ünlü şarkıcı Teoman daha önce magazincilere EYT’li olduğunu ve emekli olmak için gün saydığını açıklamıştı.

Temmuz 14, 2023 - 17:29
Teoman’dan Harçlık Alırım İfadesi

Bebek’te magazincilere yakalanan ünlü isme emekli maaşı alıp almadığı ile ilgili soru yöneltildi. Para konuları ile ilgili pek bir bilgisinin olmadığını ifade eden başarılı sanatçı menajerinin kendisine harçlık verdiğini ve bununla geçindiğini de ekledi. Parasal konularda oldukça zayıf olduğunu ifade eden Teoman’ın EYT’li olması ve emekli aylığını ne zaman alacağı ile ilgili de sanatçı tarafından net bir açıklama yapılmadı.

Bebek taraflarında tek başına bir mekanda oturduğu görünen ünlü ismin keyfi yerindeydi. Habertürk’ün yazarları arasında yer alan Onur Aydın’ın detaylı haberine göre Teoman magazincilerin sorularını içtenlikle yanıtladı. Daha önceden kendisine sorulan EYT ile ilgili soruya ek olarak ilk emekli maaşı ile ilgili soru sorulan Teoman para ile işi olmadığını ve pek ilgilenmediğini de ekledi.

Emekli Olmak Beni Mutlu Etti
Ünlü rock şarkıcısı Teoman yoğun bir konser dönemini geride bıraktığını ve artık dinlenme sırasında olduğunu ifade etti. Kendisinin eskiden beri Serseri olarak tanımlanmasından dolayı emekliliğinin birçok kişi tarafından alaya alındığını esprili bir dille açıklayan Teoman’ın emekli olduğu için mutlu olduğu da sanatçı tarafından detaylı bir şekilde ifade edildi.

Para konularında menajerinin sözünü dinlediğini açıklayan Teoman kendisine harçlık verildiğini ve parasının hesabını tutmadığını da ekledi. EYT ile ilgili soruya cevap veren Teoman emekli olma hakkı elde ettiği için sevindiğini ve bu açıdan kendisini de özel hissettiğini magazincilere belirtti. Bebek tarafında tek başına görüntülenen başarılı sanatçının şuanda tatilde olduğu ve tatilin keyfini çıkarmak istediği de belirtildi.

Aydan Aya Harçlık Alırım İfadesi
Geçen haftalarda EYT ile ilgili samimi açıklamalarda bulunan Teoman bu açıklamalarından sonra kendisine EYT’li Teoman denildiğini ve bu sözlerin kendisini mutlu ettiğini de içtenlikle açıkladı. Menajerinden geçinmek ve ihtiyaçlarını karşılamak için aydan aya harçlık aldığını açıklayan Teoman’ın maddi konularla ilgili pek bir merakının olmadığı da böylece anlaşılmış oldu. Uzun zamandır aktif olarak şarkı söyleyen ve birçok albüm çıkaran Teoman’ın emekli olması hayranlarını da şaşırtmıştı.