Hanedan 6. sezon: başka bir sezon olacak mı?

Eylül 11, 2022 - 12:57
Hanedan 6. sezon: başka bir sezon olacak mı?

16 Eylül 2022'de Hanedan 'Dynasty' 5. sezon finali yayınlanacak ve kesinlikle dünya çapında hala bir Hanedan sezonu olup olmayacağını merak eden hayranlar olacak. Ne yazık ki hayranlar dizi için fazla umutlanmamalı. 5. sezondan sonra devam etmek.

Mayıs 2022'de The CW için yeni bir dönem resmen başladı, ağ için bir satış tehdidinin öncesinde, şok edici sayıda kıdemli, hayranların favorisi serinin iptali geldi - aralarında Hanedan. Ağustos 2022'de satış gerçekleşti. Hanedan 5. sezon, bu yeni dönem şekillenmeye başlamadan önce yayınlanmaya başladı, ancak sezon belirsiz zamanlarda yayınlanmaya devam etti. CW şovlarının çıkış yapan sınıfında finalini yayınlayan son seri ve hayranlar endişeyle Carringtons'ın acı tatlı kapanışını bekliyorlar. Belki şimdiye kadar kötü haberi duymadınız ya da umudunuz vardı, ancak Hanedan 6. sezon The CW, Netflix ya da başka bir ağ ya da yayın hizmetinde olmayacak. Dizinin arkasındaki yapım şirketi CBS Studios, dizinin kurtarılacağına dair hiçbir belirti vermedi.

Hanedan 6. sezon olacak mı?

The CW, Legends of Tomorrow, Batwoman, Charmed, Legacies ve daha fazlası gibi hayranların gözdesi, emektar şovların iptal edildiğine dair talihsiz haberi yayınlayınca, hayranlar şovlarını başka bir ağda veya yayıncıda canlandırmaya yardımcı olmak için yenileme kampanyalarıyla hızla harekete geçti. . Ancak, The CW'nin iptal ettiği şovlar, diğer ağlar veya flamalar arasında alışveriş yapacak bir konuma yerleştirilmedi. İptallerinde rol oynayan taraftarların kontrolünün çok ötesinde unsurlar vardı. Şimdilik, yakın gelecekte bu şovların geri dönüş yapmayacağını kabul etmek en iyisi. Hanedan 6. sezon olmayacak ve beşinci sezon finali de dizi finali olacak. Neyse ki, Dynasty yazı ekibi, 5. sezonun son sezon olacağını önceden biliyordu ve karakterler, hikaye ve hayranlar için uygun bir sonuca ulaşmak için çalışıyorlardı. Altıncı bir sezon alıyor olabiliriz, ancak hayranlar Dynasty sezon 1-4'ü artık Netflix'te izleyebilir, Hanedan 5. sezon 24 Eylül Cumartesi günü yayınlanmaya başlayacak.