Acun Ilıcalı Bu Zamana Kadar Böyle Tepki Almamıştı! O Jüriyi O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programına Almadı!

Türkiye'nin en büyük yarışma programlarından biri olan O Ses Türkiye'de ilginç gelişmeler yaşanıyor. O Ses Türkiye Yeni Yıl Özel jürisi belli oldu. Etkinlik Yeni Yıl için gerçekleşecek. Jüri üyeleri arasında bu ismi bulamayınca, jüriyi sabırsızlıkla bekleyen birçok kişi şaşırdı. O Ses Türkiye'de uzun süredir jüri üyeliği yapan ünlü kişinin seçilmemiş olması herkesi şaşırttı. TV8'in sahibi Acun Ilıcalı sosyal medyadan yanıt verdi. 

Aralık 20, 2022 - 16:00
Acun Ilıcalı Bu Zamana Kadar Böyle Tepki Almamıştı! O Jüriyi O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programına Almadı!

Yılbaşı gecesinin mutlaka izlenmesi gereken programlarından biri olan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel'in jüri üyeleri belli oldu. Açıklanan isimler listesinde ünlü ismin yer almaması sosyal medyada kısa sürede dikkat çekti. Uzun yıllar jüri üyeliği yapan ünlü şarkıcı bu yıl kadroya alınmadı. 

O Ses Türkiye Jüri Üyeleri Belli Oldu

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı jüri üyeleri belli oldu. Hadise'nin O Ses Türkiye programında Ebru Gündeş'in eski eşi Reza Zarrab'ın aşk ilişkisi merak konusu oldu. Sonunda Acun IlIcalI bir tercih yaptı. Programın jüri üyeleri belli oldu; 31 Aralık o akşam yayınlanacak. 31 Aralık Cumartesi günü O Ses, Türkiye Yeni Yıl Özel bölümüyle ekrana gelecek. Jüri üyelerinin isimleri açıklandı. Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Yıldız Tilbe ve Seda Sayan'dan oluşan dörtlü, katılımcılara puan verecek. Jüri bu özel günde daha öne çıkan isimler için dönecek ve takımlarına dahil etmek için çaba gösterecek. Hadise'nin jüride yer almaması sosyal medyada tartışma yarattı. Ünlü şarkıcının takipçileri Acun Ilıcalı'ya arka arkaya tepki gösterdi. Bu olay her yerde tartışılıyor.

Acun Kararını Verdi 

Alınan detaylı bilgilere göre, hem ünlülerin yakın arkadaşı hem de TV 8'in sahibi Acun Ilıcalı kararını açıkladı. Ebru Gündeş'i tercih eden Ilıcalı, 31 Aralık Cumartesi günü yılbaşı özel bölümüyle birlikte yayınlanacak programda jüri koltuğunda Gündeş’i oturtacak. Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstleneceği O Ses Türkiye 2023 yılbaşı özel bölümü 31 Aralık Cumartesi akşamı yayınlanacak. Ünlü isimlerin yer aldığı O Ses Türkiye Yılbaşı yarışmasının katılımcıları henüz belli olmadı.