Netflix Lou 2 güncellemeleri: Lou'nun devamı gelecek mi?

Eylül 23, 2022 - 22:57
Netflix Lou 2 güncellemeleri: Lou'nun devamı gelecek mi?

Allison Janney'in, basın sekreteri CJ Cregg'den işlevsiz, iyileşen alkolik Bonnie Plunkett'e kadar, hikayeli kariyeri boyunca sayısız rol oynadığını gördük. Janney sürekli olarak ikonik ve beğenilen performanslar sundu. Netflix'in son aksiyon draması Lou'da Janney, filmin baş karakteri olarak çok daha aksiyon odaklı bir rol oynamak için kendine meydan okudu.

Lou'yu izleyenler için, sonun potansiyel bir devam filmi için en az bir gevşek iplik bıraktığını biliyorsunuz. Netflix Lou 2'yi yapacak mı? Olursa, Janney ve yardımcı yıldızı Jurnee Smollett ilk filmdeki rollerini yeniden canlandırmak için geri dönecekler mi?

Lou 2 güncellemeleri: Allison Janney ile bir Lou devam filmi olacak mı?

Netflix, Lou'nun devam filmini duyurmadı. Film biter (BİR ŞEYİN ÖNCEDEN REKLAMI!) Hannah ve Vee'nin Philip'ten kaçması ve Lou'nun köpeği Jax ile birlikte Seattle, Washington'da yeni bir başlangıç ​​yapmasıyla. Hannah muhtemelen Lou'nun öldüğüne inanıyor, ancak filmin sonu Lou'nun bir şekilde Philip ile olan savaşından sağ kurtulduğunu ve şimdi Hannah ve torununu uzaktan izlediğini söylüyor. DAHA FAZLA: Lou kadrosu: Netflix gerilim filminde kimler rol alıyor? Netflix bir devam filmi yaparsa, bundan sonra nereye gidebileceğini söylemek zor. Hannah'nın tekrar başının belaya girdiğini göreceğimizi ve Lou'nun onun hayatta olduğunu açıklamak zorunda kalacağını tahmin ediyorum. Şimdilik, Lou'nun gölgelerde saklanmayı ve ailesine göz kulak olmayı tercih edeceğini düşünüyorum. Sonu potansiyel bir devam filmi oluştursa da, film fazla ilgi görmediği için Netflix'in devam edeceğinden emin değilim. Netflix'in bir devam filmine yeşil ışık yakmayı düşünmesi için izleyici sayıları etkileyici olmalı ve ancak oyuncular ve yaratıcılar anlatılacak daha fazla hikaye olduğuna inanırsa meyve verecek. Bir Lou devam filmi görmek ister misiniz? Aksiyon draması şimdi Netflix'te yayınlanıyor. Filmle ilgili ek haberler ve güncellemeler için takip etmeye devam edin.