Netflix'teki yeni film Bay Harrigan'ın Telefonu ne hakkında?

Ekim 6, 2022 - 14:59
Netflix'teki yeni film Bay Harrigan'ın Telefonu ne hakkında?

Ürkütücü bir sezon yaklaşıyor ve bu, Netflix gibi akış hizmetlerinin Cadılar Bayramı'nı kutlamak için bize yeni şovlar ve filmler getirdiği anlamına geliyor! Yayıncıya yapılan yeni eklemelerden biri, şu anda Netflix'te yayın yapan Bay Harrigan'ın Telefonu.

Film, 28 Eylül'den itibaren belirli sinemalarda gösterime girdi ve 5 Ekim'de yayın devi ile gösterime girdi. Yapım, John Lee Hancock'un yönetmenlik ve yazarlık görevlerini üstlendiği Stephen King'in kısa öyküsüne dayanıyor. Ryan Murphy, Jason Blum ve Carla Hacken projede yapımcı olarak görev yapıyor. Korku filminde Craig rolünde Jaeden Martell, Bay Harrigan rolünde Donald Sutherland, Craig'in babası rolünde Joe Tippett, Bayan Hart rolünde Kirby Howell-Baptiste, Kenny Yankovich rolünde Cyrus Arnold, Young Craig rolünde Colin O'Brien, Pete rolünde Thomas Francis Murphy yer alıyor. ve Peggy J. Scott, Edna Grogan rolünde. Peki yeni filmde ne görmeyi bekleyebilirsiniz? Aşağıda sizin için cevabımız var!

Bay Harrigan'ın Telefonu Netflix'te ne hakkında?

Craig (Martell), eski ve münzevi bir milyarder olan Bay Harrigan (Sutherland) ile arkadaş olduğu küçük bir kasabada yaşıyor. İkili, kitap ve okuma sevgileri arasında beklenmedik bir bağ kurar. Ancak Bay Harrigan ne yazık ki vefat edince Craig, her şeyin ölüp gitmiş olmadığını keşfeder. Garip bir şekilde, öldüğünde yanına gömülen iPhone aracılığıyla ölen arkadaşıyla mezardan iletişim kurabildiğini fark eder. Doğaüstü reşit olma hikayesi, belirli bağlantıların asla kaybolmadığını anlatır. Fragman bize Craig'in karşı karşıya olduğu zorbalık, ikisi arasındaki olası dostluğu gösteriyor ve elbette Craig'in mezarın ötesinden aldığı mesajlara kısa bir bakış atıyor. Aşağıdaki videoya göz atın! Bay Harrigan'ın Telefonunu izleyecek misiniz? Film size ilginç geliyor mu? Yorumlarınız ile düşüncelerinizi öğrenmemize izin verin! Bay Harrigan'ın Telefonu artık Netflix'te yayın yapıyor.