Otomobil Fiyatları Göz Korkutuyor! 200.000 TL'lik Renault Kredi Desteğiyle Rahatlama

Türkiye'de otomobil almayı düşünenler, son zamanlardaki fahiş fiyat artışları karşısında hayal kırıklığına uğruyorlar.

Mayıs 27, 2023 - 16:03
Otomobil Fiyatları Göz Korkutuyor! 200.000 TL'lik Renault Kredi Desteğiyle Rahatlama

Birçok kişi, bu yüksek fiyatlar nedeniyle otomobil sahibi olma planlarını askıya almak zorunda kalıyordu. Renault'dan gelen müjde ile bu kişiler rahat bir nefes alabilecek.

Renault'dan Müjdeli Haber

Renault, otomobil sahibi olmak isteyen müşterilerine çok cazip bir teklif sunuyor. Mayıs ayı sonuna kadar geçerli olacak bu teklif ile Renault'nun popüler modeli Clio'yu satın alacak müşterilere 200.000 TL'ye varan kredi desteği sağlanacaktır. Böylelikle, yüksek fiyatlar nedeniyle otomobil hayallerini ertelemek zorunda kalanlar için büyük bir fırsat doğmuş olacak.

Clio İçin Cazip Kredi Koşulları

Renault'nun sunduğu 200.000 TL'lik kredinin koşulları oldukça cazip olarak belirlenmiştir. 24 ay vade ile sunulan kredinin aylık faiz oranı yüzde 1,99 olarak açıklanmış.

Güncellenen Fiyat Listesi

Renault ayrıca Clio modeli için güncellenen fiyat listesini de duyurdu. 2023 model Renault Clio'nun başlangıç fiyatı 546.900 TL olarak açıklandı. En yüksek donanıma sahip Renault Clio modelinin fiyatı ise 736.000 TL'ye kadar çıkabilmektedir. Bu fiyatlar, 200.000 TL'lik kredi desteğiyle birleştirildiğinde otomobil sahibi olmak isteyenler adına gerçekten büyük bir fırsat niteliği taşıyor.

Büyük Fırsat! Kampanyayı Kaçırmayın!

Bu kampanya ile otomobil fiyatlarındaki son zamanlardaki artış dikkate alınarak müşterilere büyük avantajlar sunuluyor. Zaten performansı, tasarımı ve konforuyla Türkiye'de beğeni toplayan Renault Clio, şimdi de bu kredi desteğiyle daha fazla kişiye ulaşma olanağına kavuşmuş bulunuyor.

Herkes İçin Beklenen Fırsat

Hem bireysel hem de kurumsal müşteriler için otomobil satın almayı planlayan herkesin bu benzersiz fırsattan yararlanması gerektiği herkes tarafından tavsiye ediliyor. Yüksek fiyatlar nedeniyle bütçesini zorlamak istemeyenler için bile bu kredi destekli fırsat büyük avantajlar sağlanıyor.

Renault'nun sunduğu bu müthiş kredi destekli kampanya, otomobil sahibi olmak isteyen herkes için yepyeni kapılar açıyor. Hem ekonomik hem de yüksek performanslı Renault Clio artık daha çok kişinin erişimine açılmış durumdadır. Bu fırsatı kaçırmamak ve bir otomobilin sahibi olmanın keyfini çıkarmak için çok geç kalmadan harekete geçmek gerekiyor!