Beklenen An Geldi: TOGG Satışta!

Uzun süredir otomobil pazarını meraklandıran en önemli yerli markalardan biri olan TOGG’un satışı da bu gün itibariyle başladı. İşte ayrıntılar.

Mart 21, 2023 - 21:30
Beklenen An Geldi: TOGG Satışta!

 

Araç pazarının sabırsızlıkla beklenen milli araçlarından TOGG nihayet bu gün itibariyle satışa çıktı. Ön sipariş alındığı aracın, teslimatları da yapılmaya başlanmış olacak. Yerli otomobil TOGG’un siparişleri alınmaya devam edilirken, ön siparişi vermek isteyenlerinde üretici şirkete 60 bin TL kapora ödemesi gerekecek. Kapora beyanında bulunan şirket, ön sipariş listesini oluşturarak araç teslimatlarını da 2023 yılı itibariyle gerçekleştirmeye başlamış olacak.

 

TOGG ile ilgili olarak araç kullanıcıları açısından baktığımız zaman cevap aranılan konulardan biri de ön sipariş işlemlerinin ne zamana kadar yapılacak olduğu denebilir. TOGG ön siparişleri ile ilgili olarak firma tarafından da ayrıntılı şekilde bilgi verildi. Buna göre bilgiler doğrultusunda da Mart ayı sonuna kadar ön siparişlerin alınacak olduğu söylenirken, bu haklardan yararlanmak isteyenlerin kapora ödemesi gerekecek. ü

 

TOGG Teslim Alma Hakkı Kazananlar Açıklanacak!

 

Ön Siparişlerde teslim alma hakkı kazananlarda yapılacak çekiliş sonrasında öğrenilecek. Çekilişlerin ne zaman yapılacak olduğu da katılımlarını bir an önce yapacak kişiler açısından sorgulanan konulardan biri haline geldi. Çünkü birçok kişinin de kullanmak için can atmış olduğu milli araç sınıfları içerisinde yer aldığından dolayı doğal olarak kullanmak isteyenler de bir hayli fazla. Bu sebepten dolayı TOGG ile ilgili olarak hemen her şey detaylı bir şekilde sorgulanmaya devam ediliyor. Çekilişe katılım yapacak kişilerinde TOGG ile ilgili sonuçların ne zaman yapılacak olduğuyla ilgili büyük bir heyecan içerisinde olduğunu söylemek mümkün.

 

TOGG Teslim Tarihi Ne Oldu?

 

Şirket CEO’su tarafından konuyla alakalı bilgilendirmeler her fırsatta yapılmaya devam ediliyor.  Onlardan biri de TOGG ile ilgili merak edilen bir başka konuların başında çekiliş tarihi oldu. 953 bin TL’lik şekilde satışa sunulacak olan modelin fiyatları sunulurken, önümüzdeki günlerde de yapılacak çekiliş sonrasında kimlerin TOGG sahibi olduğu netleşecek. Büyük bir heyecan fırtınasının sürdüğü TOGG’un teslim günü için sabırsızlanıldığı bir dönemdeyiz.