Cyberpunk: Edgerunners'da Lucy'yi kim seslendiriyor?

Eylül 13, 2022 - 19:38
Cyberpunk: Edgerunners'da Lucy'yi kim seslendiriyor?

Cyberpunk 2077 yan animesi Cyberpunk: Studio Trigger ve CD Projekt Red'den Edgerunners şimdi Netflix'te yayınlanıyor ve gizemli netrunner Lucy, şovdaki en büyüleyici karakterlerden biri olarak şimdiden konuşulmaya başlandı.

Siber yazılım implantını aldıktan sonra David, Lucy'nin bir dolandırıcılığı düzenlemesine yardım eder ve ikisi yakınlaşır. Maine'in tehlikeli Edgerunners ekibinin bir üyesi olarak Lucy, David'in Night City'nin suçla dolu göbeğine daha fazla dalması için mükemmel bir kapıdır. David'i kanatlarının altına alır ve onu Maine ve yandaşlarıyla tanıştırır.

Cyberpunk: Edgerunners'da Lucy'yi kim seslendiriyor?

Aoi Yūki, Lucy'ye animede hayat veren Japon seslendirme sanatçısı, şarkıcı ve aktris. Çok fazla anime izliyorsanız, muhtemelen onun sesini daha önce duymuşsunuzdur. The Seven Deadly Sins'de Diane, Puella Magi Madoka Magica'da Madoka Kaname, Uncle from Another World'de Mabel Laybelle, Erased'da Kayo Hinazuki, Your Name'de Sayaka Natori ve Genshin Impact video oyununda Lumine'i seslendiriyor. Ardından, yakında çıkacak olan Puella Magi Madoka Magica: Turning the Tide of Walpurgis filminde Madoka Kaname olarak geri dönecek ve ayrıca Spy Room animesinde Monika'yı seslendirecek.

Cyberpunk: Edgerunners English dublajında ​​Lucy'yi kim seslendiriyor?

Animenin İngilizce dublajını izlemeyi tercih ediyorsanız dizide Emi Lo'nun Lucy'nin karakterini seslendirmesini dinleyeceksiniz. Emi, Funimation ve Bang Zoom gibi şirketler için birçok dublaj yapan Tayvanlı-Çinli-Amerikalı bir seslendirme sanatçısıdır! Eğlence. Son zamanlarda, Emi, Netflix anime filmi Bubble'da Uta'yı seslendirdi ve ayrıca Emi'nin sesini Demon Slayer'da Suma, Talentless Nana'da Michiru Inukai, Shadows House'da Kate, Higurashi: When They Cry'da Rena Ryugu ve diğer birçok anime olarak duymuş olabilirsiniz. diziler. Cyberpunk: Edgerunners şimdi Netflix'te yayınlanıyor.