Stranger Things 5. sezon Eylül 2022'de Netflix'e gelmiyor

Ağustos 27, 2022 - 22:46
Stranger Things 5. sezon Eylül 2022'de Netflix'e gelmiyor

Stranger Things'in Netflix'e dönmesi için milenyum gibi gelen uzun bir bekleyişin ardından nihayet Mayıs 2022'de 4. sezonun 1. cildiyle (ve Temmuz 2. cildiyle) ekranlarımıza geldi. Duffer kardeş. Dizi, çıktığı andan itibaren birçoğu epik ve duygusal olarak yıkıcı dördüncü sezonla dolup taşan Netflix'in en iyi 10 listesinde birkaç hafta boyunca en üst sırada yer aldı, bu nedenle hayranların Stranger Things 5. sezon için zaten aç olması şaşırtıcı değil.

Hayranlar, beşinci ve son sezonun tüm hızıyla devam eden bu prodüksiyonda rahatlayabilirken, bilim kurgu serisinin yeni bölümlerini yakalamayı umuyorsanız, Stranger Things 5. sezonunun olduğunu öğrenince derinden hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Eylül 2022'de Netflix'e gelmiyor! Peki Eleven'ın (Millie Bobby Brown) ve Upside Down çetesinin geri kalanının geri dönüşünü ne zaman görebiliriz? Aşağıda öğrenin!

Stranger Things 5. sezon çıkış tarihi var mı?

Ne yazık ki, şu anda Stranger Things 5. sezonun resmi bir Netflix çıkış tarihi yok, ancak bunun nedeni muhtemelen final sezonunun prodüksiyonunun hala ilk günlerinde olması. Yine de, yeni bölümleri ne zaman görebileceğimiz konusunda size bir tahmin sunabiliriz. Ağustos 2022'nin başında, Duffer kardeşler 5. sezonu yazmaya başladıklarını doğruladılar. British GQ ile bir profilde, dizide Jim Hopper'ı canlandıran David Harbour, çekimlerin 2023'te başlayacağını ima etti. Çekimlerin ne zaman başlayacağını tam olarak belirtmemiş olsa da, 5. sezonun ekranlarımıza gelmesi için üç yıl daha beklemek zorunda kalmayacağımızı umuyoruz. Variety ile bir röportajda Duffer kardeşler ayrıca şu yorumu yaptı: “Bizi buna bağlamayın, ancak zaten bir başlangıç ​​taslağımız olduğu için fark bu sefer biraz daha kısa olmalı ve başka bir altı aylık zorunlu ara olacağını hayal edemiyoruz.” Tabii ki, böyle bir şov için, şovdaki görsel efektler bu dünyanın dışında olduğu için post prodüksiyonun tamamlanması çok daha uzun sürecek. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, Stranger Things 5. sezonunu en erken 2024'ün ilk çeyreğinde alacağımıza inanıyoruz. Elbette yanılıyor olabiliriz, sonuçta bu sadece bizim tahminimiz, bu yüzden bunu almanızı tavsiye ediyoruz. bir tuz tanesi ile bilgi. Bilimkurgu dizisinin çekimleri başladığında, ne zaman çıkacağına dair daha net bir fikre sahip olacağımızdan eminiz. Bu arada, daha fazla Stranger Things sezon 5 güncellemesi için bizi izlemeye devam edin.