Eylül 2022 Yapı Kredi emekli promosyon ödemesi ne kadar, kaç TL?

Eylül 6, 2022 - 16:25
Eylül 2022 Yapı Kredi emekli promosyon ödemesi ne kadar, kaç TL?
Eylül 2022 Yapı Kredi emekli promosyon ödemesi ne kadar, kaç TL? Güncellenen promosyon oranları ne kadar? Memur ve Emeklilere Temmuz 2022 ayında yapılan %42'lik zammın ardından bankaların promosyon ödemeleri vatandaşların gündeminde yer almaya başladı. Kamu bankalarının verdiği maaş promosyonu özel bankaların altında kalması ile birlikte Kendilerine uygun ödeme seçenekleri arayan kişiler, tüm bankaların promosyon ödemelerini öğrenmek isterler. Peki, Yapı Kredi emeklilik promosyonu ne kadar, ne kadar? Yapı Kredi emekli maaşı nasıl transfer edilir? Sık sorulan soruların cevapları ve detaylar burada... Bankaların promosyon ücretleri her bankanın kendi sistemine göre değişmektedir. Bu kapsamda vatandaşlar en uygun ödeme yöntemi olan ödeme tutarı ile bankayı arıyor. 26 Temmuz'dan bu yana bankalar arasında emekli maaşlarının artırılmasına ilişkin rekabet sürüyor. Peki, Yapı Kredi emeklilik promosyonu ne kadar, ne kadar? Yapı Kredi emekli maaşı nasıl transfer edilir? Sık sorulan soruların cevapları...

YAPI KREDİ PROMOSYON ÖDEMESİ NE KADAR?

Yapı Kredi tarafından yapılan duyuru şu şekilde; Yapı krediden emeklilere 4.000 TL promosyon fırsatı sunuluyor. 2 Ağustos - 30 Eylül 2022 tarihine kadar SGK emekli aylığını üç yıl boyunca Yapı Kredi'den alma taahhüdü veren emekliler 7.500 TL'ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabiliyor. Promosyon Taahhütnamesi'nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; Bir aylık emekli maaşı 1.499 TL'ye kadarsa 4.850 TL; Bir aylık emekli maaşı 1.500 TL-2.499 TL arasındaysa 6.000 TL; Bir aylık emekli maaşı 2.500 TL'nin üzerindeyse 7.250 TL nakit promosyon ödeniyor.

YAPI KREDİ MAAŞ TAŞIMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Maaşınızı Yapı Kredi'ye taşımak istiyor ve hali hazırda Yapı Kredi müşterisi olarak görülüyorsanız Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi'ni kullanarak maaşlarınızı kolayca bankaya taşıyabilirsiniz. Ayrıca maaş taşıma işlemleri için 444 0 444 / 0850 222 0 444'ten Müşteri İletişim Merkezlerini arayabilir ya da nüfus cüzdanınızla size en yakın şubeye uğrayabilirsiniz. Bir diğer yöntem ise e-Devlet üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmektir.