PTT Sonunda Sınırları Zorladı! TC Kimliğinizin Son Hanesine Göre 5 Bin TL Nakit Ödeme Fırsatı!

PTT en kolay şekilde kredi sağlıyor. Başvurursanız size anında 5.000 Türk Lirası ödenecektir. Aktif Bank ile yaptıkları ortak çalışma hakkında bilgi verdiler. İşte ayrıntılar:  

Mart 11, 2023 - 04:58
PTT Sonunda Sınırları Zorladı! TC Kimliğinizin Son Hanesine Göre 5 Bin TL Nakit Ödeme Fırsatı!

PTT beklentileri bir hayli aştı. TC Kimlik Numaralarının son rakamı 0,2,4 olanlara 5.000 TL nakit kredi hemen teslim ediliyor. Hızlı bir şekilde kredi veriliyor. Başvurursanız size anında 5.000 Türk Lirası ödenecektir. Aktif Bank ile yaptıkları ortak çalışma hakkında en net bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. 

PTT ve Aktif Bank İhtiyaç Kredisi Fırsatı

PTT vatandaşlara hızlı kredi imkanı sunuyor. Şartları yerine getirenlere Aktif Bank aracılığıyla kredi verileceği bildiriliyor. Düşük faiz oranları ile anında nakit ödeme sizin için geçerli olacak. PTT Aktif Bank kredisi ile uygun faizli ihtiyaç kredisi başvurusu anında yapılabilmektedir. Nüfus cüzdanınız ile yapacağınız başvuruların detaylarını artık görmeye başlayabilirsiniz. 

TC kimlik numaranızı kullanarak 5.000 TL ödeme alabileceksiniz. Vatandaşlara acil kredi şansı, ucuz ve düşük faiz oranları sağlayan bu kampanyaya başvurmak oldukça basit. 3050 numarasını kullanarak SMS ile de bu fırsatları dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz. TC Kimlik Numaranızı yazıp uygun numaraya göndermeden önce "Kredi" yazıp bir boşluk bırakabilirsiniz. Nüfus cüzdanı ve numarası ile Aktif Bank üzerinden başvuru yapan ihtiyaç sahipleri en kısa sürede geri dönüş alıyor. PTT'den kredi alabilmek için en yakın PTT şubesine gidip kimlik kartınız ile başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Kredi puanınız 1100 puanın altında olsa ve diğer kurumlara karşı olumsuz algınız olsa da bu krediye gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz.

Kredi Notuna Bakılmaksızın Onay Verilecek 

Ptt, bireysel müşterilerin yapmış olduğu kampanyada 40000 TL krediyi cep telefonunuz üzerinden SMS atarak hemen ödeyecek. Ptt yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak, 30 50 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında PTT üzerinden ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz. Sms ile kredi başvurusu yapmak istemeyen vatandaşlar, en yakın PTT şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte bireysel müşteri temsilcisi üzerinden kredi başvurusunu gerçekleştirebilir ve kredi onay alabilir.