Yeni Outer Banks 3. sezon fragmanı, Pogue'ların Poguelandia'yı yeni evleri yaptığını gösteriyor (ve 2023 sürümü onaylandı!)

Eylül 25, 2022 - 20:00
Yeni Outer Banks 3. sezon fragmanı, Pogue'ların Poguelandia'yı yeni evleri yaptığını gösteriyor (ve 2023 sürümü onaylandı!)

Sonunda Outer Banks 3. sezonda yeni bir güncellememiz var! Netflix'in TUDUM etkinliği sırasında, merakla beklenen üçüncü sezon için heyecan verici bir teaser ve bazı oyunculardan özel görünümler yayınlandı.

Kırık bir rekor gibi görünebilirim, ancak Outer Banks, Netflix'te yayınlanan en iyi gençlik dizilerinden biridir. Aslında, bence en iyi Netflix orijinallerinden biri. İlk iki sezon tonlarca izleyici çekti ve Outer Banks 3. sezonunun ilk gösterimde olduğu gibi başarılı olmasını bekliyoruz. Hikaye, John B adlı genç bir çocuğun, yüksek bahisli bir hazine avına çıkmak için yakın arkadaşlarından yardım istemesi ve aynı zamanda ölü olduğu varsayılan babasına gerçekte ne olduğunu bulmaya çalışmasıyla başlar. 2. sezonda, Pogue'lar, kayıp Santo Domingo Haçı'nı bulup geri almaya çalışırken kendilerini daha fazla belada bulurlar. Ardından, ikinci sezonun son anlarında John B'nin babasının gerçekten hayatta olduğunu öğreniyoruz! Şok edici, değil mi? Ve Pogue'ların ıssız bir adada mahsur kaldıklarını da unutamayız. Outer Banks geri döndüğünde hikayenin bizi nereye götürdüğünü görmek kesinlikle ilginç olacak. Neyse ki Netflix, bize gelecek olanlara ve çıkış yılına bir göz atmamızı sağlayan Outer Banks 3. sezon için ilk teaser'ı yayınladı!

Yeni Outer Banks 3. sezon tanıtımını izleyin

Yeni teaserda, Outer Banks'te ve diğer her yerde drama devam ederken Pogue'ların ıssız adada nasıl yaşayacaklarını anlamaya çalıştıklarını görüyoruz. Ancak adada çok uzun süre mahsur kalmayacaklar gibi görünüyor. Rafe, gizemli bir kişiyle şiddetli bir kavga içinde gösteriliyor, Carla Limbrey bir şey hakkında gergin görünüyor ve Ward ölüyor gibi görünen birini tutarken çığlık atıyor. https://youtu.be/f1ZtJM92v8Y Aşağıdaki heyecan verici teaser'a göz atın! https://youtu.be/SuqZPVPxsZE Outer Banks 3. sezon buraya gelebilir mi? En sevdiğimiz arkadaş grubunu görmemiz biraz zaman alacak gibi görünüyor çünkü Netflix merakla beklenen üçüncü sezonun bir ara geleceğini açıkladı. 2023. 2023'te ne zaman? Bilmek isteriz! Netflix, Outer Banks 3. sezonunun resmi çıkış tarihini açıkladığında sizi bilgilendireceğimizden emin olabilirsiniz. O halde takip etmeye devam edin!