Jennifer Lopez'li The Mother sürüm güncellemeleri, oyuncular, özet, teaser ve daha fazlası

Eylül 25, 2022 - 20:06
Jennifer Lopez'li The Mother sürüm güncellemeleri, oyuncular, özet, teaser ve daha fazlası

Mega pop yıldızı Jennifer Lopez'in başrolde olduğu The Mother, yayıncıya geliyor ve yakında çıkacak olan Netflix orijinal filmiyle ilgili tüm önemli detayları takip ediyoruz.

The Mother, Misha Green, Andrea Berloff ve Peter Craig'in birlikte yazdığı bir senaryodan Niki Caro tarafından yönetilen bir aksiyon filmi. Caro'yu 2020 canlı aksiyon filmi Mulan'daki çalışmasından tanıyor olabilirsiniz. Berloff, biyografik drama Straight Outta Compton'ın ortak yazarlığını yapmasıyla tanınır. Green, HBO'nun Lovecraft Country showrunner'ıydı ve Craig, 2022 süper kahraman filmi The Batman'i birlikte yazdı. Vertigo Entertainment ve Nuyorican Productions filmin yapımcılığını üstlendi. Nuyorican Productions, Lopez ve Benny Medina tarafından ortaklaşa kurulan bir yapım şirketidir. Aşağıda, aksiyon filmi hakkında bilmeniz gereken her şeyi paylaştık.

The Mother sürüm güncellemeleri

Netflix henüz resmi çıkış tarihini açıklamadı. Ancak filmin geleceği kesinleşti. Mayıs 2023. Parmaklar çarpıştı, Netflix Mayıs ayı başlarında bir sürüm dağıttı. Açıklandığında resmi çıkış tarihini kesinlikle paylaşacağız.

The Mother oyuncu kadrosu

Ne yazık ki, her oyuncunun karakter isimlerine sahip değiliz. Ancak Netflix, oyuncuların rollerini açıkladığında mutlaka paylaşacağız. İşte IMDb üzerinden tam ana oyuncu listesi:
  • Jennifer Lopez başrolde
  • Joseph Fiennes
  • Ömer Hardwick
  • Gael Garcia Bernal
  • Paul Raci
  • Lucy Paez
  • Jesse Garcia
  • Yvonne Senat Jones
Tüm oyuncu kadrosunu ve ekibi görmek istiyorsanız The Mother'ın resmi IMDb sayfasına göz atabilirsiniz.

The Mother özeti

Aksiyon filmi, yıllardır kaçmakta olan ancak geride bıraktığı kızını tehlikeli saldırganlardan korumak için saklandığı yerden çıkmak zorunda kalan ölümcül bir kadın suikastçiyi (Jennifer Lopez) takip ediyor.

The Mother teaser izle

https://youtu.be/Awmni5mbyWE Netflix'in TUDUM'u sırasında yayıncı heyecan verici bir resmi teaser yayınladı! Hala resmi çıkış tarihini ve fragmanı bekliyoruz, bu yüzden sürekli olarak bu alana geri döndüğünüzden emin olun. Bu önemli bilgiyi alır almaz sizinle mutlaka paylaşacağız. The Mother ile ilgili tüm güncellemeler için takip etmeye devam edin!