9 Eylül Gelinim Mutfakta kim elendi? 2022 Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bileziği kim kazandı?

Eylül 9, 2022 - 15:00
9 Eylül Gelinim Mutfakta kim elendi? 2022 Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bileziği kim kazandı?
9 Eylül Gelinim Mutfakta kim elendi? 2022 Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bileziği kim kazandı? Kanal D'nin sevilen gelinlerin yarıştığı yemek yarışması Gelinim Mutfakta'da 9 Eylül Cuma günü finalinde haftanın kazananı ve eleneni belli oldu. Gelinim Mutfakta programında kimin birinci olduğu ve hangi gelinin elendiği merakla araştırılıyor. Peki 9 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Kim elendi? İşte Gelinim Mutfakta 9 Eylül 2022 Cuma puan durumu.. Kanal D ekranlarında Gelenim Mutfakta'nın sunuculuğunu Nursel Ergin'in yaptığı yarışma hafta içi hergün yapılıyor ve kaynanaların verdiği puanlar ile gelinler arasından birisi gün birincisi olarak çeyrek altın kazanıyor.. Cuma günlerinde ise hafta içi alınan tüm puanlar sonucu en yüksek puanın alan gelin 5 altın bilezik kazanarak hafta birincisi oluyor. 5 günde en düşük puanı alan gelin ise eleniyor. . Programı severek takip edenler günün ve haftanın birincisinin kim olduğunu merak ediyor.

9 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci oldu?

9 Eylül Cuma günü kaynanaların 5 gün boyunca verdiği puanlara göre en yüksek 78 puanı alan Emel gelin birinci olarak 5 altın bileziğin sahibi oldu.

9 Eylül Gelinim Mutfakta gün birincisi oldu?

9 Eylül Cuma günü kaynanaların verdiği puanlara göre en yüksek 16 puanı alan Sibel gelin gün birincisi olarak çeyrek altının sahibi oldu.

Gelinim Mutfakta 9 Eylül 2022 Cuma puan durumu

Tuğba: 75 Emel: 78 Sibel: 61 Merve: 46

9 Eylül Gelinim Mutfakta kim elendi?

9 Eylül Cuma günü kaynanaların 5 gün boyunca verdiği puanlara göre en düşü 46 puanı alan Merve gelin Gelinim Mutfakta'ya veda eden isim oldu.