Bir Küçük Gün Işığı konusu ne? Bir Küçük Gün Işığı hangi kitaptan uyarlama? Bir Küçük Gün Işığı uyarlama mı?

Eylül 5, 2022 - 20:25
Bir Küçük Gün Işığı konusu ne? Bir Küçük Gün Işığı hangi kitaptan uyarlama? Bir Küçük Gün Işığı uyarlama mı?
Bir Küçük Gün Işığı konusu ne diye çok merak ediliyor. Dizide Elif ve Güneş'in hikayesi ilk bölümde yürekleri burkacak. Fırat ile Elif'in tanışması nasıl olacak diye de çok merak ediliyor. Bir de Dila, asiliğiyle dizideki ilginç karakterlerden birisi olarak hikayeye nasıl bağlanacak çok merak ediliyor. Bir Küçük Gün Işığı gerçek bir hikaye mi? Atv'nin yeni dizisi Bir Küçük Gün Işığı konusu ne? Peki Bir Küçük Gün Işığı hangi kitaptan uyarlandı? Bir Küçük Gün Işığı uyarlama mı? Hüzünlü hikayesi ile Bir Küçük Gün Işığı konusuna kısaca göz atalım:

Bir Küçük Gün Işığı Konusu ve Hikayesi

[caption id="attachment_501" align="alignnone" width="800"]Bir Küçük Gün Işığı konusu ne? Bir Küçük Gün Işığı konusu ne?[/caption] Dizide başrol oyuncumuz Seray Kaya (Elif), mutlu bir evliliği ve harika kariyeri ile düş gibi bir hayat yaşarken karşımıza çıkıyor. Ta ki kocasının kaza yaptığı haberini alana kadar. Eşinin kendisini aldattığını öğrenince yıkılan Elif'in yolu Berk Oktay (Fırat Soykök) ile kesişince yeni bir hikaye yazılmaya başlanıyor. Kısaca dizinin konusuna ve hikayesine göz atalım:

Bir Küçük Gün Işığı konusu ne?

Dizimizin başrolünde Seray Kaya'yı Elif karakterinde izleyeceğiz. Elif'in bir organizasyon şirketi var. Sıfırdan kurduğu şirketi ile güzel bir kariyer edinmiş olan Elif, 10 yıldır Hakan Kara ile evli. Mutlu bir hayatı olduğunu gördüğümüz Elif'in hayatı alacağı bir haberle alt üst oluyor. Elif'in kocası Hakan bir kazada hayatını kaybedince Elif yıkılır. ama kaza öyle bir sır daha saklıyordur ki, Elif için asıl yıkım burada saklanmıştır. Hakan eşini yıllardır aldatmaktadır. Hatta bu ilişkiden Güneş isimli bir kızı olmuştur. Güneş'i nüfusa kendi çocuğu gibi kaydeden Hakan, hayatını kaybedince Güneş ile Elif'in yolları kesişir. Cenazeden sonra Elif, Güneş'i evine götürür ve burada hüzün dolu bir hikaye başlamış olur. Elif, kendisini aldatan eşinden olan kızı yanına almak zorunda kalmıştır, bu da acısını katlamıştır. Dizimizin diğer başrol oyuncusu Fırat, Arkan Holding'in yönetim kurulu başkanı olarak karşımıza çıkar. Fırat'ın annesi Ümran, kardeşi Dila ve üniversiteden arkadaşı Sude de Fırat ile beraber Elif'in hayatına girerler. [irp posts="385" name="Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu) Bir Küçük Gün Işığı dizisi başrol oyuncuları kim?"]

Bir Küçük Gün Işığı gerçek bir hikaye mi?

Bir Küçük Gün Işığı dizisinin gerçek bir hikaye olup olmadığına dair detaylı bir bilgi bulunmuyor.

Bir Küçük Gün Işığı hangi kitaptan uyarlandı?

Özgür Evren Heptürk tarafından yazılan senaryo, herhangi bir kitaptan ya da diziden alınmış gibi görünmüyor. Atv tarafından bu dizinin uyarlama olup olmadığı hakkında bilgi verilmedi.

Bir Küçük Gün Işığı uyarlama mı?

Atv'nin yeni dizisi Bir Küçük Gün Işığı senaryosu hakkında şimdilik resmi bir bilgi verilmedi. Özgür Evren Heptürk tarafından yazılan senaryo, şimdilik uyarlama gibi görünmüyor.

Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları

[caption id="attachment_482" align="alignnone" width="1200"]Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları kimler? Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları kimler?[/caption] ATV ekranlarında 5 Eylül akşamı yeni bir dizi başlıyor. Seray Kaya ve Berk Oktay'ın başrollerinde oynadığı Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları ve karakterleri listesi şöyle: Seray Kaya (Elif), Berk Oktay (Fırat Soykök), Azra Aksu (Güneş), Esra Dermancıoğlu (Ümran), Gizem Ünsal (Fulya), Yiğit Yapıcı (Hakan), Tuğçe Açıkgöz (Dila Ayaz), Şeyma Korkmaz (Sude), Beran Kotan, Yılmaz Bayraktar [irp posts="459" name="Bir Küçük Gün Işığı Güneş kimdir? Elif'in kızı Güneş kim? Azra Aksu kaç yaşında, nereli?"] [irp posts="457" name="Bir Küçük Gün Işığı Fulya kimdir? Elif'in arkadaşı Fulya kim? Gizem Ünsal kaç yaşında, nereli? Gizem Ünsal oynadığı diziler"] [irp posts="449" name="Bir Küçük Gün Işığı Dila kimdir? Tuğçe Açıkgöz kaç yaşında, nereli? Tuğçe Açıkgöz oynadığı diziler"]