Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu) Bir Küçük Gün Işığı dizisi başrol oyuncuları kim?

Eylül 5, 2022 - 20:25
Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu) Bir Küçük Gün Işığı dizisi başrol oyuncuları kim?
Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları listesi ile karşınızdayız. Bir Küçük Gün Işığı dizisi bu akşam Atv ekranlarında başlıyor. Yeni dizi hakkında pek çok şey merak ediliyor. Dram dizisi olarak tarif edeceğimiz Bir Küçük Gün Işığı dizisi izleyiciler tarafından şimdiden çok beğenildi. Bir Küçük Gün Işığı oyuncuları kimler? Bir Küçük Gün Işığı başrolünde kim oynuyor? Bir Küçük Gün Işığı dizisinin konusu ne? Bir Küçük Gün Işığı dizisinin oyuncuları kimler, Bir Küçük Gün Işığı konusu ne? Bir Küçük Gün Işığı dizisinin yönetmeni kim? Bir Küçük Gün Işığı nerede çekildi? Bir Küçük Gün Işığı oyuncu kadrosu tam liste. Haydi yakından bakalım:
Bilemezsin, belki de en büyük hediyedir dayanamayacağını sandığın acılar.

Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları kimler?

[caption id="attachment_482" align="alignnone" width="1200"]Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları kimler? Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları kimler?[/caption] ATV ekranlarında 5 Eylül akşamı yeni bir dizi başlıyor. Seray Kaya ve Berk Oktay'ın başrollerinde oynadığı Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları ve karakterleri listesi şöyle: Seray Kaya (Elif), Berk Oktay (Fırat Soykök), Azra Aksu (Güneş), Esra Dermancıoğlu (Ümran), Gizem Ünsal (Fulya), Yiğit Yapıcı (Hakan), Tuğçe Açıkgöz (Dila Ayaz), Şeyma Korkmaz (Sude), Beran Kotan, Yılmaz Bayraktar [irp posts="459" name="Bir Küçük Gün Işığı Güneş kimdir? Elif'in kızı Güneş kim? Azra Aksu kaç yaşında, nereli?"] [irp posts="457" name="Bir Küçük Gün Işığı Fulya kimdir? Elif'in arkadaşı Fulya kim? Gizem Ünsal kaç yaşında, nereli? Gizem Ünsal oynadığı diziler"] [irp posts="449" name="Bir Küçük Gün Işığı Dila kimdir? Tuğçe Açıkgöz kaç yaşında, nereli? Tuğçe Açıkgöz oynadığı diziler"]

Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları ve Oyuncu Kadrosu

Seray Kaya (Elif)

Elif, organizasyon şirketi sahibi, düşünceli, nazik ve yetenekli bir kadın. Aşk dolu evliliği ve sıfırdan var ettiği başarılı bir kariyeri vardır. Elif'in kusursuz hayatı kara bir haberle tepetaklak olur. Tüm ezberleri bozulup her şeye yeniden başlamak zorunda kalırken minik bir mucize, Elif'in karanlık hayatını gün ışığına çıkarır.
Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları arasında başrolde Seray Kaya'yı görüyoruz. Kadın dizisinde Şirin karakteri ile tanıdığımız güzel oyuncu, Mahkum dizisi ile şöhretini arttırmayı başardı. Seray Kaya bu dizide de Elif karakterine hayat veriyor. Dizide Elif ve kocası Hakan'dan bahsetmek gerekiyor. Hakan eşinden gizlediği bir ilişki yaşıyor. Bu ilişkiden Güneş isimli bir kızı olduğunu da kimse bilmiyor. Kocasının kaza haberini aldıktan sonra Elif'in tüm hayatı kararıyor. Ama hayatına Güneş'in dahil olması, Elif için yeniden bir umudun başlangıcı olacak.

Berk Oktay (Fırat Soykök)

Fırat zeki, çalışkan, dürüst, güvenilir bir adam. Arkan Holding'in yönetim kurulu başkanı, annesi Ümran'ın gözbebeği, ailenin geleceğidir. Fırat ailesini gözünden sakınırken omuzlarına taşıması hiç de kolay olmayan yükler alır. Elif'le tanıştıktan sonra hayatı hiç ummadığı kadar karışır ama aşk her zorluğu aşması için ona gereken gücü verir.
Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları listesinde başrolde Berk Oktay yer alıyor. Savaşçı dizisindeki rolünden sonra Yasak Elma dizisiyle başka bir karakterde karşımıza çıkan Berk Oktay, bu sefer de bir dram dizisinde karşımıza çıkacak. Dizi öncesi en çok merak edilen konu ise Fırat ile Elif nasıl tanışacaklar?

Azra Aksu (Güneş)

[caption id="attachment_463" align="alignnone" width="800"]Bir Küçük Gün Işığı Güneş kimdir? Azra Aksu Bir Küçük Gün Işığı Güneş kimdir? Azra Aksu[/caption] Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları listemizde peri kızımız Güneş'ten de bahsetmek gerekiyor. Dizimizin minik prensesi Güneş... Hakan'ın gizli ilişkisinden doğan kızı Güneş, Elif'in hayatına sonradan girecek ve ona umut ışığı olacak. Azra Aksu en son hangi dizide oynadı? Evet, genç ve güzel oyuncunun hangi dizilerde rol aldığı çok merak ediliyor. Azra en son Yataş reklamında karşımıza çıkmıştı. İlk oyunculuk deneyimini İşte Bu Benim Masalım dizisinde Aleyna Tilki'nin çocukluğunu oynayan Azra Aksu, Baht Oyunu dizisinde de Elif rolünü oynamıştı.
  • 2021 İşte Bu Benim Masalım
  • 2021 Baht Oyunu - Elif
  • 2022 Bir Küçük Gün Işığı - Güneş
[irp posts="459" name="Bir Küçük Gün Işığı Güneş kimdir? Elif'in kızı Güneş kim? Azra Aksu kaç yaşında, nereli?"]

Esra Dermancıoğlu (Ümran)

Ümran, köklü bir aileye mensup, geleneklerine bağlı, otoriter bir kadın. Ailesi onun tüm dünyasıdır. Çocuklarını korumak için yapmayacağı şey yoktur, gerekirse onları kendilerinden bile korumaya kararlıdır. Fırat, hamurunu kendi yoğurduğu ustalık eseriyken Dila ömrünün en zor sınavı… Ama hayatta en çetrefil sınavlar beklemediklerimizden gelir. Ümran, Dila'yla meşgulken asıl tehlikenin Fırat'tan geldiğini göremez.
Pek çoğumuzun Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde kötü yenge olarak tanıdığı Esra Dermancıoğlu, bu dizide de kötü bir karakterde diyebiliriz. Kızı Dila ile hiç anlaşamayan ÜMran karakteri, Dila'nın açtığı belalar ile hikayemizin merkezinde yer alacak.

Gizem Ünsal (Fulya)

[caption id="attachment_468" align="alignnone" width="800"]Bir Küçük Gün Işığı Fulya kimdir? Elif'in arkadaşı Fulya kim? Gizem Ünsal kaç yaşında, nereli? Gizem Ünsal oynadığı diziler Bir Küçük Gün Işığı Fulya kimdir? Elif'in arkadaşı Fulya kim? Gizem Ünsal kaç yaşında, nereli? Gizem Ünsal oynadığı diziler[/caption] Dizide Elif'in sağ kolu ve ortağı, aynı zamanda en yakın arkadaşı olarak Fulya karakterini görüyoruz. Peki Bir Küçük Gün Işığı dizisinde Fulya kimdir? Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları arasında Fulya karakterini Gizem Ünsal canlandırıyor. Gizem Ünsal en son hangi dizide oynadı? Sadakatsiz dizisi ile en son ekranlara gelen güzel oyuncu Gizem Ünsal, ilk olarak Fazilet Hanım ve Kızları dizisiyle kameraların karşısına geçti. Yarım Kalan Aşklar dizisindeki Ece rolüyle tanındı. Bize Müsaade isimli filmde ise Melek rolünü oynadı. [irp posts="457" name="Bir Küçük Gün Işığı Fulya kimdir? Elif'in arkadaşı Fulya kim? Gizem Ünsal kaç yaşında, nereli? Gizem Ünsal oynadığı diziler"]

Yiğit Yapıcı (Hakan)

Dizide Elif'in kocası olarak karşımıza çıkan Hakan, ilk bölümde geçirdiği kaza ile şok etkisi yapacak olayların başlamasına sebep oluyor. Gizli ilişkisi ve herkesten gizlediği kızı Güneş, Elif'in hayatını baştan sona değiştirecek.

Tuğçe Açıkgöz (Dila Ayaz)

[caption id="attachment_470" align="alignnone" width="800"]Bir Küçük Gün Işığı Dila kimdir? Tuğçe Açıkgöz kaç yaşında, nereli? Tuğçe Açıkgöz oynadığı diziler Bir Küçük Gün Işığı Dila kimdir? Tuğçe Açıkgöz kaç yaşında, nereli? Tuğçe Açıkgöz oynadığı diziler[/caption]
Dila, Ayaz Ailesi'nin yaramaz, ele avuca sığmaz, dolu dizgin kızı. Hayattaki en büyük korkusu annesi Ümran'a benzemek… Sırf ondan uzaklaşmak için çok sevdiği babası Cemil'i ve abisi Fırat'ı arkasında bırakarak evden kaçıp yeni maceraya atılmış. Bugün geri döndüğünde içinden çıkılması zor bir bulmacayı da beraberinde getirir. Artık tüm ailenin kimyasını bozup kuralları yeniden yazmaya hazırdır.
Dizideki Dila karakterini izleyiciler şimdiden merak ediyorlar. Bir Küçük Gün Işığı Dila kim? Bir Küçük Gün Işığı dizisinin ana karakterlerinden birisi olan Dila rolünde Tuğçe Açıkgöz'ı izleyeceğiz. Tuğçe Açıkgöz, Bir Küçük Gün Işığı dizisinde Dila rolünü oynuyor. Fırat'ın kardeşi Dila, asi bir kız rolünü canlandırıyor. Ailesi ile hiç geçinemeyen Dila annesinin baskılarından bıkar ve evden kaçar. Pişman olan Dila eve döndüğünde ise aile için çok büyük sorunları da peşinden getirecektir. Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları listemizde Dila oldukça ilginç bir karakter olarak karşımıza çıkacak. En son oğlum dizisinde İzlediğimiz Tuğçe Açıkgöz, daha önce Yaz'ın Öyküsü, Leke, Sol Yanım, Menajerimi Ara ve Börü 2039 dizilerinde rol almıştı. [irp posts="449" name="Bir Küçük Gün Işığı Dila kimdir? Tuğçe Açıkgöz kaç yaşında, nereli? Tuğçe Açıkgöz oynadığı diziler"]

Şeyma Korkmaz (Sude)

Sude hırslı, idealist, çekici ve güzel bir kadın. Fırat'ın üniversiteden arkadaşıdır. Aynı sıralarda oturdukları günden beri ona sırılsıklam aşıktır. Ait olduğu yeri çok iyi biliyordur. O Ayaz ailesinin gelini, Fırat'ın koluna takacağı eşidir. Bugün değilse yarın. Bu düşün gerçekleşmesi için göze alamayacağı risk yoktur.
Dizide Fırat'ın hemen yakınlarında göreceğimiz Sude, güzelliği ile Fırat'ın başını döndürmek istiyor. Ta ki Elif ortaya çıkana kadar. İkilinin arasındaki kara kedi rolünde Sude'yi göreceğiz. Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları listemizde Sude rolünü Şeyma Korkmaz canlandırıyor. https://twitter.com/gunisigiatv/status/1566063472697348098?s=20&t=VlO9fhAo2kwY0wDCriNXFA

Bir Küçük Gün Işığı Konusu Ne?

[irp posts="499" name="Bir Küçük Gün Işığı konusu ne? Bir Küçük Gün Işığı hangi kitaptan uyarlandı? Bir Küçük Gün Işığı uyarlama mı?"] Elif, kocası Hakan ile mutlu mesut bir hayat sürdürmektedir. Kendi kurduğu bir organizasyon şirketi ve harika bir kariyeri vardır. Toz pembe dünyası aldığı bir haberle alt üst olur. Eşinin kendisini aldattığını, hatta bu ilişkiden bir de çocuğu olduğunu öğrendiğinde yıkılır. Dizide hikayemize zengin iş adamı Fırat da katılır. Fırat, Elif'in yeniden hayata tutunmasını sağlamak için ona yardım etmeye çalışacaktır. Dizinin web sayfası: Bir Küçük Gün Işığı (ATV) [irp posts="459" name="Bir Küçük Gün Işığı Güneş kimdir? Elif'in kızı Güneş kim? Azra Aksu kaç yaşında, nereli?"] [irp posts="457" name="Bir Küçük Gün Işığı Fulya kimdir? Elif'in arkadaşı Fulya kim? Gizem Ünsal kaç yaşında, nereli? Gizem Ünsal oynadığı diziler"] [irp posts="449" name="Bir Küçük Gün Işığı Dila kimdir? Tuğçe Açıkgöz kaç yaşında, nereli? Tuğçe Açıkgöz oynadığı diziler"]