Dale ve Meemaw Neden Ayrıldı? Young Sheldon'da Tekrar Bir Araya Gelecekler mi?

Eylül 30, 2022 - 22:20
Dale ve Meemaw Neden Ayrıldı?  Young Sheldon'da Tekrar Bir Araya Gelecekler mi?
'Young Sheldon', eleştirmenlerce beğenilen durum komedisi 'The Big Bang Theory'nin ön bölümüdür ve ünvanlı çocuk dehasının erken yaşamını takip eder. Chuck Lorre ve Steven Molaro tarafından yaratılan CBS durum komedisi Cooper ailesinin hayatını inceliyor ve Sheldon'ın Meemaw'ı, namı diğer Constance “Connie” Tucker, hikayenin ayrılmaz bir parçası. Kumar alışkanlıkları, spontan tavsiyeleri ve sık sık talihsiz aşkları ile tanınır. Altıncı sezon galasında izleyiciler Connie ve Dale'in dağılmalarının ardından yüz yüze geldiklerini görüyorlar. Bu nedenle, izleyiciler ayrılmalarının arkasındaki nedeni merak ediyor olmalı. Connie ve Dale'in ayrılığı ve 'Young Sheldon'da barışma şansları olup olmadığı hakkında bir tazeleme arıyorsanız, bilmeniz gereken her şey burada! SPOILER ÖNDE!

Dale ve Connie Neden Ayrıldı?

Dale Ballard (Craig T. Nelson) 'Young Sheldon'ın üçüncü sezonunda tanıtılır ve Connie, diğer adıyla Meemaw (Annie Potts) için romantik bir ilgidir. Dale, yerel bir spor malzemeleri mağazasına sahiptir ve yarı zamanlı bir beyzbol antrenörüdür. Missy'ye Connie ile görüşmesine giden yolda koçluk yapar. O sırada, Connie, John Sturgis Connie ile olan ayrılığından kurtuluyor ve Dale onu vurdu ve çıkmaya başladı. İkisi de birbirine eşit derecede bağlı olduğu için ilişkileri hızla bir kasırga romantizmine dönüşür. Ancak her ilişkide olduğu gibi Dale ve Connie mükemmel bir çift değillerdir. Anlatı ilerledikçe ikilinin ideolojik farklılıkları olduktan sonra ilişkilerinde çatlaklar oluşmaya başlar. Dale ve Connie, Connie'nin kumar alışkanlıkları konusunda büyük bir tartışma yaşar. Aynı şekilde, Dale'in Georgie üzerindeki olumsuz etkisi de çift arasında bir anlaşmazlığa yol açar. Ancak beşinci sezona kadar ilişkilerini yürütmeyi başarırlar. 5. sezonun 'A Bavul Dolu Nakit ve Sarı Palyaço Arabası' başlıklı on altıncı bölümünde Dale, yavaşlama ve mağazadaki sorumluluklarından emekli olma arzusunu dile getiriyor. Buna karşılık, Connie yerleşmeyi reddediyor ve tüm hızıyla yaşamaya devam etmek istiyor. Sonuç olarak, Dale Connie'den ayrılır.

Dale ve Connie Yeniden Bir Araya Gelebilecek mi?

Dale ve Connie'nin beşinci sezonun sonlarına doğru ayrılması, karakterler için bazı kasvetli hikayelere yol açar. Ayrılıklarının temeli göz önüne alındığında, ikisinin neden uzun vadeli bir gelecek görmedikleri anlaşılabilir. Dale'in yavaşlama arzusu, Connie'nin özgür ruhlu yaşam tarzına doğrudan karşı çıkıyor. Üstelik sevgili Meemaw'ımızın sakin bir emekli hayatı yaşadığını hayal etmek zor. Bu nedenle, Dale'in Connie'den ayrılma kararı onu pek etkilemez. Ancak, ayrılıkları dizinin altıncı sezon galasında, 'Dört Yüz Karton Beyan Edilmemiş Sigara ve Bir Niblingo' başlıklı yeni bir bağlam kazanıyor. Bölümde, Connie ve Georgie, sigara kaçakçılığı yaparken yakalandıktan sonra kendilerini Meksika sınırına yakın bir hapishanede bulurlar. Onlar bir para cezası ile suçlanır ve Geroge, ödemede Dale'den yardım ister. Sonuç olarak, Dale George'a Meksika sınırına giderken eşlik eder. Dale'in Connie'ye yardım etmesinin tek nedeni onu daha da mutsuz etmek gibi görünse de, Dale Connie'ye karşı hala hisleri olduğunu ortaya koyuyor. Dale, Geroge'a Connie'ye verdiği ültimatomun sadece bir blöf olduğunu ve Connie'nin ondan ayrılmayı kabul edeceğini tahmin etmediğini söyler. Aralarındaki ateş henüz bitmediğinden, yeni keşif Connie ve Dale'in romantizmine biraz renk katıyor. Ancak, ikisinin uzlaşmadan önce gelecekleri hakkında aynı sayfada olması gerekir. Bununla birlikte, kapı Connie ve Dale arasında romantik bir birleşme için açık görünüyor. Devamını Okuyun: Young Sheldon Nerede Çekiliyor?