En Düşük Şekilde Faizle Kredi Veren Bankalar Hangileri? Bankalar Neler Sunuyor?

Aralık 16, 2022 - 21:24
En Düşük Şekilde Faizle Kredi Veren Bankalar Hangileri? Bankalar Neler Sunuyor?
Yıl sonu yaklaşırken ve bankalar yeni kampanyalarını duyururken birçok kişi faiz indirimi için hangi bankadan kredi çekebileceğini soruyor. İnsanlar çok çeşitli şeyler ve amaçlar için kredi çekerler. Çeşitli amaçlarla kredi çeken kişiler, kredi paketi sağlayan kurumlara özel önem vermektedir. Kendileri için en iyi anlaşmayı elde etmek için çalışma yapan kişiler, banka kredisi pazarlamasını düzenli olarak izler. Halk, ucuz faiz oranlarıyla kredi veren bankaları yakından takip ediyor. Halk arasında en popüler bankalar, ucuz faiz oranları ve küçük kredi tutarları ile kredi veren bankalardır.

En Az Faizle Kredi Programlarını Hangi Bankalar Yürütüyor?

  Yıl sonu yaklaşırken, bankalar rekabetçi faiz oranlarıyla bir dizi kredi kampanyası yayınladı. Katılım bankaları olarak Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası daha düşük faiz oranlarıyla kredi vermeye başladı. Buna karşın Akbank, İş Bankası, ING, Yapı Kredi, Kuveyt Türk, QNB Finansbank, Garanti BBVA ve TEB gibi bankalar kampanyalar ile aktif olarak kredi kullandırmaktadır.

Kuveyttürk En Düşük Faiz Oranına Sahip

  Tüm bu bankaları incelediğimizde görüleceği gibi en popüler bankalar daha düşük faiz oranları ile kredi vermektedir. Ama hiçbiri Kuveyttürk'ün sunduğu "sıfır faiz" seçeneğini sunmuyor. Kuveyttürk yaptığı açıklamada, Aralık ayı sonuna kadar açık olan kredi kampanyasının faizsiz finansman imkanı sunduğunu söyledi. 5.000 TL'ye kadar üst limiti bulunan bu kredi türü acil ihtiyaçlar için oldukça mantıklı bir tercihtir. Ayrıca 2 ay erteleme ile toplam 12 ay vade imkânı sağlamaktadır.

QNB Finansbank'ta Faiz Yüzde 0,98

  Öte yandan QNB Finansbank en uygun faiz oranıyla bir kredi daha sunuyor. Finansbank, 1.000 TL ile 150.000,0 TL arasında 36 aya varan vadelerle %0,98 ile %1,96 arasında faiz oranları sunuyor. En uygun faiz oranlarıyla kredi vermede bu durum bankayı ikinci sıraya yerleştirmektedir.