Restoran Harcamalarına 100 TL Hediye Fırsatı! O Bankadan Kredi Kartınız Olması Yetiyor!

Halkbank İlk Kart sahiplerine temel gıda alışverişlerinde kullanabilecekleri 100 TL'lik bir kampanya başlatılacağı açıklandı. Bu fırsat, dışarıda yemek yeme masraflarından indirim almak isteyenleri bir araya getiriyor.

Aralık 19, 2022 - 02:01
Aralık 19, 2022 - 02:01
Restoran Harcamalarına 100 TL Hediye Fırsatı! O Bankadan Kredi Kartınız Olması Yetiyor!

Yıl sonuna kadar geçerli olan kampanya, yurtiçi restoranlarda 400 TL ve üzeri tek seferde yapılan alışverişlerde geçerlidir. 50 TL ve katları ile ikinci ve üçüncü harcamalarda olmak üzere toplam 100 TL hediye edilmektedir.

Restoran Harcamalarında 100 TL Hediye Kampanyası Başvurusu

Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyen bireylerin ilk mobil uygulamada ilgili kampanyayı ziyaret etmeleri ve Hemen Katıl butonuna tıklamaları yeterlidir. Restoranda yapılan harcamaların promosyona katılım sonrasında yapılması gerekmektedir. Hem birincil hem de ikincil kart ile yapılan ödemelerde paraflar sadece 100 TL'ye kadar olarak karşımıza çıkmaktadır. Kazanılan ödül, işlem için kullanılan kartta görüntülenir.

Restoran Harcamasına 100 TL Hediye Kampanyası Koşulları

Aynı işyerinden birden fazla harcama yapıldığında sadece ilk harcama dikkate alınır. Kampanya süresi boyunca ek kart, sanal kart veya NFC sistemi kullanılarak yapılan tüm ödemeler geçerlidir. İptal veya iade durumlarında kampanya geçerliliğini yitirir. Bireysel kartlar, çocuk kredi kartları ve ticari banka kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kartta kazanılan ilk tutarın havale edilmesi istendiğinde hesaptan çekilir. 18 Şubat'a kadar kampanya süresince edinilen tüm parafparalar kullanılabilir. Hesaptaki ilk para bu tarihten sonra hesaptan kaldırılır. 

Ek olarak Ziraat Bankası, 18 Kasım'dan bu yana mevcut müşterilerinden başvuru almaya başlayan kafe ve restoran kampanyasına ilişkin nihai kararları açıkladı. Kampanyanın başvuru süresi 31 Aralık'ta sona erecek. Ziraat Bankası'na göre bu program kapsamında sadece bireysel müşterileri TL desteği alacak. Kamu bankası Bankkart POS ile kafe ve restoranlardan tek seferde ve ayrı günlerde yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerde 25 Türk Lirası ve toplamda 100 Türk Lirası Bankkart Lirası hediye sözü verdi. Ziraat Bankası, kampanya kapsamında kazanılacak hediye TL'nin harcamanın hemen ardından ilgili karta yükleneceğini de net bir şekilde vurguladı.