Leap Motor T03, Türkiye’nin En Ucuz Aracı Olmakta Israrcı!

Leap Motor T03 sektörde son zamanda adını bir hayli duyurmaya başladı. Sadece teknik özellikleri değil aynı zamanda fiyatlarıyla da konuşulmakta kararlı!

Mart 11, 2023 - 02:26
Mart 11, 2023 - 02:33
Leap Motor T03, Türkiye’nin En Ucuz Aracı Olmakta Israrcı!

Leap Motor, elektrikli araç piyasası için geliştirmiş olduğu T03 modelini uygun fiyatlı sunacağını belirtti. Fiyat konusunda hamle yapan markanın bu girişimi Türkiye’de en ucuz elektrikli araç modeli olma konusunda ısrarcı olduğunu bir kez daha gösterdi. Böylelikle yeni bir sıfır araç sahibi olmak isteyenleri heyecanlandırmaya neden olacak cazip fiyat teklifiyle şu günlerde bir hayli fazla konuşulmaya başlandı. 

Leap Motor, elektrikli araç piyasasının en çok konuşulan markalarından biri haline geldi. Özellikle geliştirmiş olduğu performans açısından da sınıfı geçen t03, başarılı teknik kapasitesinin yanı sıra fiyatlarıyla da mest etmeyi sağlayacak. 

Leap Motor T03’ün Fiyatında 50 Bin TL İndirim! 

Araç piyasasında şu günlerde fiyatların yüksek olması haliyle pek çok araç sahipleri açısından da hoşa gitmeyen bir durumdu. Öyle ki fiyatların tavan noktasına kadar ulaşması araç satın alma noktasında bir kez daha düşünülmesine neden oluyor. Pek çok araç satın almayı düşünen kişiler, markalardan fiyat konusunda indirim hamlesini bekleyerek aceleci davranmamayı uygun görüyordu. Aslında pek çok araç yatırımcısının yaptığı hamle olumlu oldu denebilir. Çünkü Leap motor bekleneni gerçekleştiren önemli bir marka olarak sektörde boy göstermeye devam ediyor.

Leap Motor T03’teki fiyat indirimi, araç satın almak isteyenleri bir hayli mutlu eden özel gelişmelerden biri olmayı başardı. Leap Motor tarafından alınan karar doğrultusunda fiyatında 50 bin TL indirim yapılmasına karar verilmiş oldu. Fiyatında yaptığı indirimle sabitleyen markanın, Türkiye’nin en ucuz elektrikli araç modeli olabileceği bir gerçek. 

Leap Motor Fiyat İndirimi Sonrası Güncel Fiyatı Ne Oldu?

LŞeap Motor tarafından yapılan indirim sonrasında güncel fiyat etiketinin ne kadar olduğu merak edildi. Güncel fiyat etiketindeki son durumun nasıl olduğuna göz attığımızda 749.000 TL’den 699,000 TL’ye fiyatlar düştü. Buna göre artık 50 bin TL daha az ödeme yapılarak araç satın alınmaya başlanacak.