Suziki Şubat Ayı Fiyatı Değişti! Yeni Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Türk araç kullanıcılarının kalbinde yer edinen Suziki, şubat ayı fiyatında değişikliğe gitti. Zam listesini duyuran Suziki, yeni fiyat listesi eski satış fiyatına göre daha yüksek olacak. Suziki en ucuz modellerden biri olan ve 649 bin lirayla satılan Swift  modelinin fiyatıyla ilgili güncellemeye gitti. Buna göre Suziki’nin en ucuz modeli olan Swift yeni fiyatıyla zamlı şekilde satılmaya başlanmış olacak.

Mart 11, 2023 - 02:33
Suziki Şubat Ayı Fiyatı Değişti! Yeni Güncel Fiyatı Ne Oldu?

Suziki tarafından yayımlanan yeni güncel fiyat listesinde sadece Swift yer almadı. Aynı zamanda bir diğer modeller arasında yer alan ve araç kullanıcıları tarafından da beğeni kazanmayı başaran Jimny ve Vitara’da yer aldı. 

Sıfır Araç Listeleri Güncellendi! Suziki Yeni Güncel Listesi

Suziki yeni güncel listesinin nasıl olduğu haliyle araç takipçileri tarafından merakla bekleniyor. Eski fiyatına oranla yeni güncellenen listeye göz atıldığında zamlı şekilde araç satın almak isteyen kullanıcılar için sunulmuş olacak. Japon Otomotiv üreticisi olarak araç sektöründe önemli bir işlere imza atan Suziki’nin en ucuz araç  modeli olan Swift fiyatlarında yeni güncelleme yaşandı.  

Suzikinin en ucuz modeli olarak piyasada yer alan Swift 649 bin TL ile satılırken, güncellenen yeni liste sonrasında artık 844 bin TL ile satılmaya başlanmış olacak. Buna göre Swift satın almak isteyenler artık eski fiyatıyla ödeme yapamazken güncellenmiş olan zamlı fiyatı üzerinden satın alımlarını da gerçekleştirmiş olacak.  

Suziki Yeni Güncel Fiyat Listesi Belli Oldu! 

Suziki en önemli Otomotiv markalarından biri olmayı başarırken modellerdeki fiyat durumları da araç takipçileri tarafından merakla araştırılıyor. Suziki yeni güncel fiyat listesinin nasıl olduğuna bakıldığında yeni fiyatların yansıyan rakamlarının şu şekilde olduğunu söylemek mümkün;

      MHEV CVT GL Techno (Çift Renk) Otomatik Benzinli modeli 83 PS 4x2  fiyatı 655.000 TL

      MHEV CVT GLX Premium (Tek Renk) Otomatik Benzinli modeli  83 PS 4x2 fiyatı 699.000 TL

       Suziki Swift Hibrit modeli fiyatı 844,000 TL 

Olarak satın alabilecedk. Suziki yeni fiyat güncellemesiyle daha zamlı şekilde modellerini sunmuş olacak.