Leni Klum kendini yeni bir görünümle gösteriyor - Değişim zamanı

Ekim 6, 2022 - 10:01
Leni Klum kendini yeni bir görünümle gösteriyor - Değişim zamanı
Heidi Klum'un kızı Leni gerçekten havalanıyor. Daha geçen hafta Milano'da About You Moda Haftası'nı açtı. Şimdiye kadar çok sayıda başka model işi aldı: Diğer şeylerin yanı sıra lüks marka Dior'un yüzü ve Superga'nın marka elçisi. "ghd" ile bir işbirliği şimdi yine bir konuşma konusu. Çünkü bu ciddi bir değişimi beraberinde getirdi.

Leni Klum yeni saç modeliyle Instagram'da boy gösterdi

Leni Klum, yılın başında yaptığı saç değişikliğiyle hayranlarını şoke etmişti : O zamanlar uzun sarı saçlarını kahverengiye boyamıştı. Ama uzunluk kaldı. Şimdi Leni, Instagram'da tamamen yeni bir saç modeli ile tekrar ortaya çıkıyor . İşbirliği ortağı Leni'nin yeni görünümü almasına yardımcı oldu. Leni, Instagram hikayesinde takipçilerini de yanına alarak profesyonel video kayıtları kullanarak saçlarının değişim sürecini onlara gösterdi. [caption id="attachment_1031" align="alignnone" width="582"]Leni Klum yeni saç modeliyle Instagram'da boy gösterdi Leni Klum yeni saç modeliyle Instagram'da boy gösterdi[/caption]

Leni tamamen farklı: saçlarınız artık çok daha kısa

Hikayesinde Leni başlangıçta bir değişiklik zamanının geldiğini söyledi. Kısa bir süre sonra yeni saç modelini sundu:

Leni Klum şimdi uzun bir bob giyiyor!

Bunun için uzun yelesini en az on ila on beş santimetre bırakması gerekiyordu. Ve sadece bu da değil: saç rengi de biraz değişti - kahverengi yerine onunki artık “bronde”, yani modelin açıkladığı gibi sarışın ve kahverengi karışımı. Model sonucu beğendi mi? Leni yeni görünümünden memnun ve şunu vurguluyor: "Sonuçtan çok memnunum."

Heidi Klum kızıyla gurur duyuyor

Şu anda Leni'nin hayatında işler iyi gidiyor gibi görünüyor . Sadece iş cephesinde değil. Los Angeles'tan New York'a taşınması nedeniyle erkek arkadaşı Aris Rachevsky ile son zamanlarda uzun mesafeli bir ilişki içinde olmasına rağmen, ikisi birlikte üç yıl sonra hala mutlular. Leni, Moda Haftası için Milano'dayken, erkek arkadaşı onu orada ziyaret etti. Bu arada, modelleme Klum için her şey değildir. Moda sektöründeki birçok işine rağmen, 18 yaşındaki şu anda New York'ta okuyor ve iç tasarım alanında diploma almayı umuyor. Leni'nin annesi Heidi Klum bu nedenle en büyük kızıyla gurur duyuyor. Bir röportajda Heidi, Leni'nin "özgünlüğünü" özellikle vurguladı ve Leni'nin modelleme dünyasındaki ilk yılından sonra şunları söyledi: "Gerçekten iyi geçti."