Milyoner: 1959'da Sovyetler birliği lideri Nikita Kruşçev ve 1975'te Japon İmparatoru Hirohito ABD'yi ziyaretleri sırasında özel istekte bulunarak kiminle görüşmüşlerdir?

Eylül 9, 2022 - 23:16
Milyoner: 1959'da Sovyetler birliği lideri Nikita Kruşçev ve 1975'te Japon İmparatoru Hirohito ABD'yi ziyaretleri sırasında özel istekte bulunarak kiminle görüşmüşlerdir?
Milyoner: 1959'da Sovyetler birliği lideri Nikita Kruşçev ve 1975'te Japon İmparatoru Hirohito ABD'yi ziyaretleri sırasında özel istekte bulunarak kiminle görüşmüşlerdir? 9 Eylül 2022 Cuma günü saat 20.00'da haftanın yeni Kim Milyoner Olmak İster'de Yarışmacı Tuğçe Yılmaz'a sorulan 100 bin liralık yarışma sorusu ve cevabı. Her Cuma günü saat 20:00'da ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sevilen sunucusu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile yeni bölümüyle karşımızda. Her hafta ilgi çekici sorularla karşımızda olan Kim Milyoner Olmak ister bu hafta da şaşırtıcı sorularla karşımızda.

Tuğçe Yılmaz Kimdir?

Yarışmaya İstanbul’dan katılan 30 yaşındaki Tuğçe Yılmaz, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tarih Bölümü mezunu. Mezun olup altı ay öğretmenlik yaptıktan sonra uzun yıllar teknoloji firmalarında çalışan Tuğçe Hanım, şu anda Şile’de butik bir bungalov oteli işletiyor ve yarışmaya anı biriktirmek için katıldığını söylüyor.

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı

[caption id="attachment_670" align="alignnone" width="960"]Tuğçe Yılmaz Tuğçe Yılmaz[/caption] Milyoner: 1959'da Sovyetler birliği lideri Nikita Kruşçev ve 1975'te Japon İmparatoru Hirohito ABD'yi ziyaretleri sırasında özel istekte bulunarak kiminle görüşmüşlerdir? A- Elvis Presley B- John Wayne C- Marlon Brando D- Clark Gable Doğru Cevap: B jonh Wayne