Milyoner: Londra merkezli bir film kiralama şirketinin 2011'de yaptığı araştırmaya göre insanların aslında izlemedikleri halde izlediklerini söyledikleri filmler listesinde ilk sırada yer alan hangisidir

Eylül 16, 2022 - 23:43
Milyoner: Londra merkezli bir film kiralama şirketinin 2011'de yaptığı araştırmaya göre insanların aslında izlemedikleri halde izlediklerini söyledikleri filmler listesinde ilk sırada yer alan hangisidir
Milyoner: Londra merkezli bir film kiralama şirketinin 2011'de yaptığı araştırmaya göre insanların aslında izlemedikleri halde izlediklerini söyledikleri filmler listesinde ilk sırada yer alan hangisidir? 16 Eylül 2022 Cuma günü saat 20.00'da haftanın yeni Kim Milyoner Olmak İster'de Yarışmacı Fatih Türk'e sorulan 100 bin liralık yarışma sorusu ve cevabı. Her Cuma günü saat 20:00'da ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sevilen sunucusu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile yeni bölümüyle karşımızda. Her hafta ilgi çekici sorularla karşımızda olan Kim Milyoner Olmak ister bu hafta da şaşırtıcı sorularla karşımızda.

Fatih Türk Kimdir?

[caption id="attachment_863" align="alignnone" width="960"]Fatih Türk Kimdir Fatih Türk Kimdir[/caption] Evli, bir çocuk babası olan 49 yaşındaki Fatih Türk, aslen Üsküplü ve yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Philadelphia Üniversitesi Tekstil Pazarlama Yönetimi ve Mühendislik Bölümlerinden çift ana dal programıyla mezun olduktan sonra Drexel Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlayan Fatih Bey, 25 yıldır ihracat işiyle uğraşıyor ve şu anda global bir firmada yönetici olarak çalışıyor. Fatih Bey, yarışmada ödül kazanırsa bu paranın bir kısmını ihtiyacı olan çocuklara yardım etmek amaçlı kullanmak istiyor.

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı

Milyoner: Londra merkezli bir film kiralama şirketinin 2011'de yaptığı araştırmaya göre insanların aslında izlemedikleri halde izlediklerini söyledikleri filmler listesinde ilk sırada yer alan hangisidir?
A- Titanik B- Baba C- Esaretin Bedeli D-Schindler'in Listesi
Doğru Cevap: b şıkkı Baba