O 3 Banka Düğmeye Bastı! Yapı Kredi Bankası ve Denizbank 100 Bin TL Ödeme Yapıyor!

Akbank Denizbank ve Yapı Kredi Bankası resmi internet sitelerinde 100.000 TL'ye kadar nakit kredi geri ödeyeceklerini bildirdiler.

Aralık 23, 2022 - 15:24
O 3 Banka Düğmeye Bastı! Yapı Kredi Bankası ve Denizbank 100 Bin TL Ödeme Yapıyor!

Deprem etkisi yaratan bu kampanyada üç banka özelinde kullanıldı. İhtiyaç sahibi konut sahipleri için düzenlenen kampanyalarda nakdi kredi taksit yapacak kişilere 100 bin TL'ye varan 24 ay vadeli kredi ödemesi sunulacak. Nakit kredi ödemelerini hızlı bir şekilde karşılaştırırken, Akbank Denizbank ve Yapı Kredi Bankası, 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerin işlemlerini aynı gün tamamlayacak. Aynı gün kredi kullanabileceğiniz ve sadece beş dakikada sonuç alabileceğiniz bu kampanyalar için harekete geçebilirsiniz.

Akbank, Yapı Kredi ve Denizbank Üzerinden Nasıl Kredi Başvurusu Yapabilirim?

Banka müşterisi iseniz bu üç banka kredi başvurusunda bulunacak vatandaşlara kredi işlemlerini gerçekleştirecek ve acil bir ihtiyacınız olması durumunda size internet üzerinden 100.000 TL'ye kadar kredi sağlayacaktır. Bu kampanyalarda Akbank Denizbank ve Yapı Kredi Bankası 24 ay vadeli kredi ödeme sözü verdiler. 

Evinizden yaklaşık 5 dakikada bankaların SMS kredi hizmetlerinden kredi başvurusunda bulunabileceğiniz gibi, bankaların ücretsiz yapabileceğiniz resmi internet siteleri üzerinden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankaların resmi internet sitelerine girerek kampanya hakkında daha fazla bilgi edinebilir, İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu'nu doldurarak işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilir ve anında sonuç alabilirsiniz. Kendi hesabınız varsa, oynadığınız miktardaki kredileri hemen harcayabileceksiniz. Mobil uygulamanız yoksa size en yakın banka şubelerinde kullanabileceksiniz.

Denizbank Yeni Kampanyası 

Denizbank, mevcut müşterileri için yeni bir pazarlama girişimini ortaya koydu. 12 ay boyunca 1.200 TL para puan olarak toplam 100 TL hediye edileceği açıklandı. Blu TV'ye 1 yıllık ücretsiz üyelik de bonus olarak sunulmaktadır. Mobil Deniz uygulaması veya bankanın internet bankacılığı üzerinden en az 10.000 TL değerinde ve 12 aya varan vade ile kredi kullanabilirsiniz. Otomatik fatura ödemesi için en az 1 kredi kartı talimatı verilmesi de bir diğer gereklilikti. Denizbank'tan bireysel statüde kredi kartı sahibi olmamanız gerekmektedir. Kredi taksiti ödenmekte olan üründen otomatik ödeme talimatı olmamalıdır