Samsung Galaxy Watch 6 Classic Ekranı Büyütecek!

Samsung Galaxy Watch 6 classic ekranı büyütme kararı aldı. Akıllı saat serisinde sürekli olarak yenilikçi modellerini ortaya çıkaran Samsung Galaxy’de yenilik var!

Nisan 5, 2023 - 22:43
Samsung Galaxy Watch 6 Classic Ekranı Büyütecek!

Samsung Galaxy, akıllı saat konusunda da müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacağı en güzel ve iddialı serilerini çıkarmaya devam ediyor. Şirket tarafından üretilen yeni modellerinde, farklı şekilde tasarımların ortaya çıkarılması kullanıcılarında zevkine hitap etmeye devam ediyor. Yeni bir farklılıkla gelecek olan şirketin akıllı saat modellerinden olan Watch 6 Classic’de ekran büyütme yapacak.  

Samsung’un yüz gülümseten özel modellerinden biri olmayı başaran Watch 6 Classic’deki dikkat çeken yanları kullanacak kişilere hitap etmeyi başarıyor. Cihazda bir başka öne çıkan özelliklerinden biri de ekranı büyümesi olacak. Böylelikle klasik ekranın yerini bundan sonra çok daha büyük diyebileceğimiz bir ekran tasarımı öne çıkmaya başlayacak. 

Watch 6 Serisi Ne Zaman Satışta Olacak?

Samsung geniş yelpazeye ayrılan özel modellerine bir yenisini de Watch 6 serisiyle ekledi. Şık tasarımlı akıllı saatin, diğer modellerine göre en önemli farkı ekranın daha da büyük şekilde tasarlanacak olması. Doğal olarak ekranın büyük şekilde üretilmiş olması, kullanıcıların daha görkemli bir akıllı saat teknolojisinden yararlanmasını sağlayacak. 

Uzun süreden beridir sektörde en çok konuşulan akıllı saat serilerinden biri olan Watch 6 ile ilgili olarak teknoloji severlerin merak ettiği bilgiler tam gaz gelmeye devam ediyor. Akıllı saat ile ilgili olarak dikkat çeken bir başka yanlarından biri de ekran tasarımıyla ilgili oldu. 

Galaxy Watch 6 Akıllı Saat Serisinde Yenilik!

Galaxy Watch 6 akıllı saat serisinde yeniliğe imza atarak, büyük ekranlı bir tasarıma başvuracak. Ayrıca şirket tarafından bir başka devreye sokulacak özelliklerinden biri de kullanıcılar tarafından çok fazla sevilmeyen dijital çerçeve özelliği kaldırılacak. Buna göre Galaxy’nin Watch 6 serisinde artık kullanıcılara çerçeveli bir tasarım sunulmamış olacak. Tam aksine çerçevesiz şekilde hazırlanarak teknoloji tutkunlarına hitap edecek.  

Galaxy Watch 5 serisinde hoşa gitmeyen tüm özellikler kaldırılarak, kullanıcıların zevkine doğrudan hitap edecek çizgilerde hazırlanmaya başlamış olacak.