Winx Efsanesi: Kader bir kitaba mı dayanıyor?

Eylül 15, 2022 - 16:15
Winx Efsanesi: Kader bir kitaba mı dayanıyor?

Winx Efsanesi: Kader (Fate: The Winx Saga), ikinci sezonuyla 16 Eylül'de nihayet Netflix'te geri dönüyor. İlk sezonun yayınlanmasının üzerinden bir yıldan fazla zaman geçti, bu nedenle hayranlar Fate: The Winx Saga 2. sezonu görmeye fazlasıyla hazır. fandoma yeni katılan ve soruları olan bazı insanlar. Fantastik dizinin bir romandan uyarlanıp uyarlanmadığını bilmek istiyorlar.

Kader: Winx Saga, Brian Young tarafından Netflix için yaratıldı. Aynı zamanda showrunner ve yürütücü yapımcı olarak görev yapmaktadır. Young'ı gençlik dizisi Kyle XY ve The Vampire Diaries'deki çalışmalarından tanıyabilirsiniz. Ek olarak, gösteri Rainbow SpA ile birlikte Archery Pictures tarafından yapılmıştır. Chilling Adventures of Sabrina'dan Abigail Cowen, Öteki Dünya'da büyülü bir yatılı okula kaydolan ve aynı zamanda romantizm, rekabet ve ölümcül canavarlar arasında gezinirken sihirli güçlerinde ustalaşmayı öğrenmesi gereken bir ateş perisi olan Bloom Peters'ı canlandırıyor. Bloom okuldayken ona yardım eden diğer perilerle arkadaş olur. Oyuncular arasında Hannah van der Westhuysen, Precious Mustapha, Eliot Salt, Elisha Applebaum, Danny Griffin ve Sadie Soverall yer alıyor. Yani Fate: The Winx Saga bir kitap uyarlaması mı?

Winx Efsanesi: Kader bir kitaba mı dayanıyor?

Hayır. Ancak, yine de bir uyarlamadır. Nickelodeon animasyon dizisi Winx Club'ın canlı aksiyon televizyon uyarlaması. Winx Club, İtalyan animatör Iginio Straffi tarafından yaratıldı ve toplam sekiz sezonluk bir diziye sahipti. İlk dört sezon Straffi ve yapım şirketi Rainbow SpA tarafından yaratıldı. Sonra 2011'de Nickelodeon, Winx Club canlandırma serisi oluşturmak için Straffi ile bir araya geldi. Canlanma serisi dört özel bölüm ve ardından 5 ila 8. sezonları içeriyordu. Winx Club Netflix'te yayın yapmak için kullanılabilir, ancak yalnızca 6. ve 7. sezonlar Amazon Prime Video'nun 7. ve 8. sezonları var. Ne yazık ki, fantezi serisinin tüm sezonlarını sunan bir yayın hizmeti yok. Ancak, Google Play üzerinden tüm sezonları veya tek tek bölümleri satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Heyecan verici Winx Efsanesi: Kader 2. sezon fragmanına bir göz atın! 16 Eylül'de Netflix'e geldiğinde Winx Efsanesi: Kader 2. sezona göz atmayı unutmayın! https://youtu.be/l2Ljv4JKQPI