Xiaomi 13 Tanıtım Tarihi Belli Oldu, İşte Tanıtılacak Tarih!

Xiaomi Leica marka lensleri kullanarak şimdiye denk en iyi ve güçlü telefon olarak piyasada varlığını sürdürecek 13’e yer verecek. Bu denli iddialı gelecek Xiaomi 13’ün tanıtım tarihi ile ilgili olarak işte netleşen bilgi!

Nisan 13, 2023 - 01:28
Xiaomi 13 Tanıtım Tarihi Belli Oldu, İşte Tanıtılacak Tarih!

Sektörde şimdiye kadarki en güçlü telefon modellerinden biri olmayı başaracak Xiaomi 13 serisi, merakla bekleniyor. Xiaomi telefon olarak tanıtımının yapılacağı yeni serisinde dikkat çekici güzelliklere yer veriliyor. Tabi bu denli piyasada güçlü şekilde yerini alacak Xiaomi 13’ün tanıtım tarihinin ne zaman olacağı da son dönemde sorgulanan konuların başında yer alıyor. Markanın iddialı bir çıkış yapmasını sağlayacak olan modelinin çıkış tarihinin ne zaman olacağına dair araştırmalarda sürekli olarak yapılmaya devam ediliyor. 

Xiaomi 13’ün Tanıtım Tarihi Ne Zaman Olacak, İşte Net Bilgi! 

Teknoloji üreticileri yeni bir model çıkarmaya başladıkları sırada ne zaman tanıtımlarının yapılacak olduğu da çok fazla sorgulanıyor. Xiaomi 13’ün tanıtım tarihinin ne zaman olacağı da son dönemde en çok merak edilen konuların başında yer alması, bu konuda bilgilerin gelmesini de artık şart haline getirmeye neden oldu denebilir. Xiaomi 13’ün tanıtım tarihinin ne zaman olacağına dair inceleme yapıldığı zaman 18 Nisan itibariyle tanıtımının yapılacağına dair bilgi verildi. 

Birden farklı üstün özellikleriyle özleşerek gelecek olan Xiaomi 13’ün böyle bir çizgilerde olması farkını net bir şekilde ortaya koymaya neden oluyor. Tüm akıllı telefonlar içerisinde en iyisi olma özelliğine sahip olan Xiaomi’nin böyle bir çizgilerle yerini alması tercih sebebi olmasını sağlıyor. Xiaomi 13 Ultra bakıldığı zaman şimdiye kadar ki hiçbir telefonda yer almayacak üstün bir özelliklere yer vermesiyle dikkatleri toplayacak bir cihaz olmayı başaracak. 

Beyaz ve Renk İki Farklı Seçenekleri Olacak  

Xiaomi 13’ün piyasaya 18 Nisan itibariyle sunacak olduğu en yeni serisinde hangi renklerin yer alacağı merak ediliyor. Renk olarakta beyaz ve siyah olmak üzere klasik renk seçeneklerin dışına çıkmamış olduğu görülüyor. 6.7 inç boyutlarında imal edilmiş olan teknoloji ürünü yakın zamanda piyasada yer alacak.