0.77 Faiz Oranıyla Nakit Kampanyası! O Bankalar Duyuruyu Yaptı! Kaçıran Çok Üzülür!

Aralık ayında 0,77 faiz oranıyla sunulacak kredi kampanyasıyla ilgili çok araştırma yapılıyor. Bazı raporlar, kamu bankaları aracılığıyla dağıtılacağını iddia ediyor. İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 0,77 faiz oranıyla 24 ay vadeli ve azami 50.000 TL tutarında kredi kullandırıldığı iddia edildi.

Aralık 20, 2022 - 15:19
0.77 Faiz Oranıyla Nakit Kampanyası! O Bankalar Duyuruyu Yaptı! Kaçıran Çok Üzülür!

 Aralık ayında nakit kullanarak başvuruda bulunan borçlular için derhal onaylanacak olan bu kredilerle ilgili hiçbir banka açıklama yayınlamadı. Kredilerin büyük olasılıkla 2023 yılında 0,77 faiz oranıyla verilmesi bekleniyor. Yine de bankalardan ucuz faiz oranı ile kredi kullanmak istiyorsanız banka kampanyalarına katılabilirsiniz. 

Akbank 

Akbank, ihtiyaç kredisi kullanan ve kendi bankasında hesabı olan müşterilerine düşük faizli kredi kullandıracağını resmi internet sitesinde duyurdu. Akbank kampanyası sırasında her vatandaşa 20 bin TL faizsiz ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı. Ayrıca kampanyanın 12 ay vadeli %0 ihtiyaç kredisi için uygun olduğu belirtildi. Kampanyanın kuralları şunlardır: Kampanyadan yalnızca 20 Aralık 2022 ile 13 Ocak 2023 tarihleri arasında Akbank Mobil'i indiren ve ardından ilk kez uzaktan müşteri kazanmak için "Akbanklı olmak istiyorum" aşamasını başarıyla tamamlayan müşteriler yararlanabilir. Akbank Üye Ol işlemini tamamladıktan sonra Akbank Mobil üzerinden kredi başvuruları yapılabilmektedir. Yeni Akbank müşterileri, üye oldukları tarihten itibaren on gün içerisinde hayat sigortalı ve %0 faizli ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler.

Ziraat Bankası 

Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı ve sigortalı çalışma geliri alan vatandaşlar başvurmaları halinde bu kurumlardan kolay ve hızlı bir şekilde kredi alabilirler. Ziraat Bankası’nı özellikle emekliler fazlasıyla tercih ediyor.

Garanti Bankası 

Garanti Bankası'ndan kredi kullanan vatandaşlar, genellikle belirli bir müşteri grubuna ait oldukları, daha önce bankadan kredi veya kredi kartı kullanmış oldukları ve bu kredi ile her ay kredi kartının tamamını ödedikleri için hızlı bir şekilde sorunsuz kredi kullanıyorlar. 

Denizbank 

Denizbank'tan emekli maaşı alanlar düşük faizli kredi kullanabiliyor. Hem sigortalı hem de emekli vatandaşlar işlemlerini Denizbank şubelerinden veya Denizbank mobil uygulaması üzerinden de diledikleri gibi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.