Bu Fırsatı Kaçıran Çok Üzülecek! Kamu Bankaları 100 Bin TL’ye Kadar Borç Kapatma Kredisi Fırsatı!

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından “borç kapatma kredisi” kampanyası yürütülüyor. Kamu bankaları, diğer bankalara borcu olan kişilere kredi veriyor.

Aralık 20, 2022 - 12:12
Bu Fırsatı Kaçıran Çok Üzülecek! Kamu Bankaları 100 Bin TL’ye Kadar Borç Kapatma Kredisi Fırsatı!

Bankaların müşterileri de onlardan düşük faizli kredi alabilirler. Son aylarda hayat pahalılığının artması nedeniyle maddi zorluk yaşayanların sayısı arttı. Borçlarını ödemekte zorlanan kişiler, cazip ödeme koşulları ile banka destekli kredi kampanyalarına yoğun ilgi göstermektedir. Bu durumda en çok kullanılan kredi kampanyaları “borç kapatma kredisi” veya “borç transfer kredisi” olmuştur. 

Borç Kapatma Kredi Kampanyası

Vatandaşlar Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan kredi alabilecek. Kamu bankaları aracılığıyla ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak kişilerin ilgili kamu bankasının müşterileri olması gerekmektedir. Hemen paraya ihtiyacınız varsa hızlı ve kolay bir şekilde nakit kredi başvurusunda da bulunabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi İçin Başvurular Nasıl Yapılmaktadır?

Kamu bankaları Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, borç kapatma kredisi isteyenlere 50 bin liradan 100 bin liraya kadar nakdi kredi vereceklerini açıkladı. Kredi notu yeterli olan vatandaşlar kamu bankalarının sunduğu rekabetçi faiz oranlarından yararlanarak kredi işlemlerini tamamlayabilirler. 

Banka Müşterilerine Düşük Faizli Kredi İmkanı Sağlanıyor 

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank da ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen bireylere banka müşterisi olmaları halinde düşük faizli kredi imkanı sağlamaktadır. Banka müşterileri, ödeme olarak nakit kullanmayı tercih etmeleri halinde beş dakikadan daha kısa sürede borç kapatma kredisi başvurusunda bulunabilirler. Borç kapatma kredisi başvurusu için size en yakın banka şubesinde işlemlerinizi kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Ziraat Bankası emekli maaşı alan vatandaşlar için başlattığı bu kampanyada nakit kredi kullanacak kişilere 150.000 TL'ye kadar kredi kullandırdıysa, diğer bankalarla olan borçlarınızı kapatmanızı istiyor. 150 bin TL ihtiyaç kredisi kullanacak vatandaşlar başvurmaları halinde ilk taksit ödemesini de erteleyerek 12 ay vadeli kredi ödeme planını net bir şekilde belirleyebiliyor. 24 ay vade ve 50.000 Türk Lirasına kadar olan krediler için ise 36 ay vade ile ödeme planı tasarlayabilirsiniz.