Camdaki Kız Dizisinde Ayrılıklar Devam Ediyor! Tam Tamına 3 Oyuncu Veda Ediyor!

Aralık 18, 2022 - 15:56
Camdaki Kız Dizisinde Ayrılıklar Devam Ediyor! Tam Tamına 3 Oyuncu Veda Ediyor!
Kanal D'nin OGM Pictures imzalı Camdaki Kız dizisi üçüncü sezonunda izleyicilerden yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Bu sezon sonunda bitecek olan dizi, oyuncular yapımdan ayrılmaya hazırlanırken gün yüzüne çıktı. Sevilen dizinin tam 3 oyuncusunu kaybedeceği ortaya çıktı. Camdaki Kız'ın ilk bölümünden bu yana gerilimi tırmandıran ve entrikalarıyla anlatımı sürükleyen Hande Ataizi, yapıma veda edecek. Dizinin başrol oyuncusu Hande Ataizi'nin diziyle ilişkisini nasıl sonlandıracağını merakla bekliyoruz. Gazeteci Birsen Altuntaş, dizinin usta oyuncusu Laçin Ceylan'ın da Camdaki Kız'dan ayrıldığını bildirdi. Ceylan dizide Rafet Koroğlu'nun eski sevgilisini oynamasıyla adından söz ettirmeye başlamıştı.

Usta Oyuncu 61. Bölümde Veda Ediyor

Başrolünde Hande Ataizi'nin oynadığı dizide Cana'nın eşi Alp'i oynayan Tolga Çıklaçiftçi'nin hikayesi de sona eriyor.

Nalan'ın Babasını Kimin Oynayacağı Bulundu

Bir süredir Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik'in canlandırdığı Nalan karakterinin babasını hangi oyuncunun oynayacağı merak ediliyordu. Üç sezondur Perşembe akşamları Kanal D'de yayınlanan Camdaki Kız dizisi rekorlara imza atıyor. Metin dizinin ana karakterlerinden biridir. Herkes uzun zamandır Metin'i kimin oynayacağını bekliyordu. Bu durumda birkaç oyuncuyla görüşmeler gerçekleşti. Sonunda bir anlaşma sağlandı. TV100 ekibinden Birsen Altuntaş'ın yazdığı haberde Nalan karakterinin babasını kimin oynayacağı belli oldu. Söylentilere göre rol için oldukça yetenekli bir oyuncu aranıyordu. Feride'nin resmen uykularını kaçıran ağabeyi Metin'i ünlü tiyatro sanatçısı Engin Alkan canlandıracak.

Feride Gidecek

Öte yandan alınan bilgilere göre Nur Sürer de Hande Ataizi'nin ayrılmasının ardından Camdaki Kız dizisine veda edecek. 31 Aralık'ta sözleşmesi sona erecek olan Nur Sürer, yapımcının devam etme kararını hızlı bir şekilde reddetti. Usta oyuncunun ara vereceği ve ardından yeni rollerde oynamak için sahneye döneceği öğrenildi. Camdaki Kız dizisinden Tamer Levent ve Devrim Yakut'un da yakında ayrılması bekleniyor.