Netflix'in Heartbreak High'ı konusu ne hakkında?

Eylül 14, 2022 - 23:16
Netflix'in Heartbreak High'ı konusu ne hakkında?

Netflix'in Heartbreak High'ı konusu ne hakkında?: Netflix orijinal dizisi Heartbreak High, bizi genç olduğumuz ve yaptığımız her hatanın dünyanın sonuymuş gibi hissettiğimiz bir zamana geri götürüyor. Aceleci kararlarımızı düzeltmek için ne kadar uğraşırsak yapalım, işleri daha da kötüleştirdiğimizi veya daha fazla insanın kalbini kırdığımızı hissettik. Ama ne kadar kötü olursa olsun, sevdiklerimiz yanımızda olduğu sürece durdurulamazdık.

Bu 2022 sürümündeki karakterler, bizim genç versiyonlarımıza çok benziyor, ancak Heartbreak High'ın şaşırtıcı hikayesi aracılığıyla genç benliğiniz ve şu anki versiyonunuz hakkında çok şey öğreneceğinizden eminiz. İzlemeden önce dizi hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Heartbreak High özet

Amerie (Ayesha Madon), hormonların yükseldiği ve cinsel kimliklerin değiştiği bir dönemde, "Ensest Haritası"nı yaratmanın uygun olduğunu gördü. Akranlarının özel hayatlarının ortaya çıkmasından pek memnun olmadıklarını söylemeye gerek yok, bu yüzden lise hayatının aşkı da dahil olmak üzere herkes ondan uzak durdu. Şimdi, Amerie yanlışlarını düzeltmek için ne gerekiyorsa yapmalıdır. Amerie itibarını geri kazanabilecek mi? Yoksa çok mu ileri gitti? Yakında öğreneceğiz. O zamana kadar Heartbreak High'ın resmi fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Sex Education ve Elite gibi şovları seviyorsanız bu Netflix sürümü sizin için mükemmel. Bununla birlikte, bu belirli seks-pozitif şovların hayranı olmasanız bile, bu 2022 unvanının tam size göre olacağından eminiz. Heartbreak High'ı 14 Eylül'de yalnızca Netflix'te yayınlamayı unutmayın ve bu yeni orijinal dizinin geleceğiyle ilgili daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.