Milyoner: Johannes Relleke hangisine 2443 kez maruz kalıp hayatta kalarak Guinnes Dünya Rekorlarına Girmiştir?

Eylül 2, 2022 - 22:34
Milyoner: Johannes Relleke hangisine 2443 kez maruz kalıp hayatta kalarak Guinnes Dünya Rekorlarına Girmiştir?
Milyoner: Johannes Relleke hangisine 2443 kez maruz kalıp hayatta kalarak Guinnes Dünya Rekorlarına Girmiştir? 2 Eylül 2022 Çarşamba günü Kim Milyoner Olmak İster'de 100 bin liralık soru ve cevabı: Milyoner: Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacısı Leyla Altıparmak'a sorulan 100 bin liralık yarışma sorusu ve cevabı. Her Pazar günü saat 20:00'da ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sevilen sunucusu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile yeni bölümüyle karşımızda. Her hafta ilgi çekici sorularla karşımızda olan Kim Milyoner Olmak ister bu hafta da şaşırtıcı sorularla karşımızda.

Leyla Altıparmak Kimdir?

34 yıllık evli, 2 çocuk annesi olan 54 yaşındaki Leyla Altıparmak, Bulgaristan göçmeni ve yarışmaya Adana’dan katılıyor. Oğluyla birlikte üniversite sınavına girerek Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Sosyal Bilimler Bölümünü kazanıp eğitim almaya başlayan Leyla Hanım, bir kozmetik firmasının doğrudan satış departmanında satış direktörü olarak çalışıyor ve yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla kendisine bir araba satın almak istiyor.

Kim Milyoner Olmak İster Sorusu ve Cevabı

Milyoner: Johannes Relleke hangisine 2443 kez maruz kalıp hayatta kalarak Guinnes Dünya Rekorlarına Girmiştir? A- Yılan ısırması B- Elektirik çarpması C- Alerji nöbeti D- Arı sokması Doğru Cevap: Arı sokması